E-letter

Nejnovější vydání (květen 2016)

E-letter Okolobytu.cz

Venkovní teploty stoupají a jakmile máme za sebou roční vyúčtování energií, oblast vytápění jako by pro nás přestávala na chvíli existovat. Letos je však situace trochu odlišná. Důvodem jsou změny, které do rozúčtování tepla přinesla nová vyhláška. Druhým horkým tématem je evergreen posledních měsíců – účast notáře při změně stanov – je nutná, či ne? K oběma diskusím jsme pro vás ve spolupráci s odborníky připravili komentáře. Plánujete rekonstrukci nebo stále řešíte problémové sousedy? Také těmto tématům se věnujeme.

Obsah vydání

  • Změny ve vyúčtování služeb v roce 2016
  • Certifikovaný systém pro zateplený balkón od PCI
  • Kdy se nám vyplatí vytápět bytový dům tepelným čerpadlem?
  • Téma, které se dotýká všech: Co nám otravuje život v bytovém domě?
  • Teplo a voda – objevujeme další možnosti úspor
  • Komentujeme: Kdy odhlasovat změnu poměrů v rozúčtování vytápění?
  • Jak naložit s nedostatečným zateplením: Dozateplit, nebo zateplit nanovo?
  • Komentujeme: Je dnes nutný notář u změny stanov?

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.