E-letter

Nejnovější vydání (červen 2016)

E-letter Okolobytu.cz

O tom, že v novém občanském zákoníku nejsou všechna ustanovení ideální, není žádných pochyb. Možná jste také zachytili informaci o připravované novelizaci. Jemně řečeno, je velmi málo pravděpodobné, že se novelu podaří v dohledné době přijmout, a již vůbec se nevracejme k původně plánovanému datu účinnosti od 1. července 2016. Legislativní změny, které mohou mít dopady na SVJ, budeme ale i nadále pozorně sledovat.

Obsah vydání

  • Jarní Akademie pro bytové domy byla plně obsazená, hlásit se již můžete na podzimní semináře
  • Startují Energetické úspory v bytových domech II
  • Komplexní zateplení šetří peněženky, své výhody má i v létě
  • Komentujeme: Indikátor spotřeby tepla není žádné měřidlo
  • Jedete na dovolenou? Jak jste zabezpečili okna?
  • Vlastní, nebo pronájem? Odpověď přináší první Index bydlení MP

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.