E-letter

Nejnovější vydání (září 2016 speciál)

E-letter Okolobytu.cz

Nenechat si ujít žádné důležité informace – to je i naše heslo, a proto opět přicházíme se speciálním vydáním našeho e-letteru Okolobytu.cz. Zaměřili jsme se na blížící se akce, které bychom neměli zmeškat, a na dotační programy. Kromě aktuálních informací o možnostech čerpání přinášíme také první zprávu o dotaci, která bude zanedlouho vyhlášena.

Obsah vydání

  • Evropský dotační program IROP – odpovědi na nejčastější dotazy
  • ​Nová zelená úsporám pro bytové domy stále přijímá žádosti
  • ​Mezinárodní konference Tepny domu 2016
  • Výjimečná šance, jak získat informace přímo z praxe – nezmeškejte seminář o revitalizaci bytového domu
  • K novému výtahu vám může pomoci připravovaná dotace z programu Bytové domy bez bariér

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.