Bojujete s místem, kam postavit vánoční stromek? Vyzkoušejte originální 2D verzi!

Bojujete s místem, kam postavit vánoční stromek? Vyzkoušejte originální 2D verzi!

Jaký vánoční stromek jste zvolili letos? Jedno mívají všechny stromky společné – zabírají v pokoji více místa, než bychom si přáli. A tak posunujeme stoly, přesouváme židle, neotvíráme skříně a podobně. Letos to může být všechno jinak. Vánoční stromeček v 2D provedení vám nebude překážet, přesto jej budete moci mít třeba až ke stropu. Ruku na to!

Připravte si ozdoby, začínáme!

O tom, jaký je hlavní úkol vánočního stromku, určitě není třeba nikoho přesvědčovat. Ve svátečních dnech je symbolem Vánoc a především – na Štědrý večer poskytuje útočiště všem dárkům.

Letos můžete dát vánočnímu stromku zcela nový styl a buďte si jisti, že určitě nezůstane u žádné návštěvy bez povšimnutí. A i když se vás doma sejde opravdu hodně, 2D stromek vás rozhodně z pokoje vytlačovat nebude. Nemusíte se ani bát, jestli se vám letošní kmen vejde do stojanu nebo jak dostanete jehličí z koberce.

Jak to udělat?

2D vánoční stromek budete mít hotový opravdu během chvilky. Postačí znát pár chytrých fíglů a už můžete zdobit tak, jak jste zvyklí.

Tento rychlý a hlavně neotřelý nápad ocení nejen milovníci minimalismu. Jediné, co budete potřebovat, je kousek volné stěny a nalepovací háčky. Pak už stačí jen rozvrhnout, jak vysoký, široký a košatý stromeček byste si letos přáli. Na jeho vrchol a do míst, kde byste si představovali konce větví, jednoduše nalepíte háčky. Pak už stačí jenom vzít řetěz a postupně jej omotávat kolem jednotlivých háčků. Použít můžete i světelné řetězy. Nyní máte obrys stromku hotový. Teď už vám jenom zbývá připevnit další háčky na místa, kde by se vám líbily ozdoby a zavěsit je.

Kreativitě se meze nekladou. Stromeček můžete mít jak minimalisticky jednoduchý, tak i celý plný ozdob. Věšet můžete pochopitelně i cukroví z kolekce a všechno ostatní dělat tak, jak jste při strojení stromečku zvyklí. Jenom ten váš bude letos dočista placatý.

Likvidace vánočního stromečku nikdy nebyla jednodušší

Váš letošní 2D stromeček vám nepřidělá žádné starosti ani při povánočním úklidu. Žádné jehličí, řezání stromku, ani hledání místa, kam jej vyhodit. Samolepicí háčky mají výhodu, že po jejich odstranění nezůstanou na zdi vůbec žádné stopy.

Autor: Alice Navrátilová