Českým domácnostem pomáhá šetřit už čtyři roky. Co dalšího jste o portálu Hyperfinance dosud nevěděli?

Českým domácnostem pomáhá šetřit už čtyři roky. Co dalšího jste o portálu Hyperfinance dosud nevěděli?

Už čtyři roky mohou české domácnosti porovnávat úvěrové, spořící i další produkty a vybírat ty nejvýhodnější nabídky, které jim přinesou do peněženky zajímavou úsporu.

Portál Hyperfinance.cz nedávno oslavil čtvrté narozeniny a hrdě se hlásí do rodiny online porovnávačů, které domácnostem poradí, jak se zorientovat na finančním trhu a jak ušetřit třeba při výběru hypotéky nebo půjčky na vybavení bytu. Co dalšího tenhle šikovný agregátor nabídek zvládá?

Kde se vzaly, tu se vzaly

První zmínky o portálu Hyperfinance.cz přišly v květnu roku 2013. Tehdy ještě portál fungoval jako online finanční supermarket. O dva roky později – asi v polovině roku 2015 došlo k jeho transformaci, která se neobešla bez změny strategie a firemní politiky a v neposlední řadě i loga. Princip portálu však zůstával stejný.

Jeho cílem bylo najít tuzemským domácnostem tu nejvýhodnější půjčku, paušál od mobilního operátora, hypotéku nebo spořicí účet. Pokud člověk naopak nebyl spokojený se stávajícím úvěrem nebo hypotékou, mohl ho skrze nabídky portálu Hyperfinance.cz výhodně refinancovat či konsolidovat.

Nejvýhodnější nabídku získáte za pár minut

Je úplně jedno, jestli potřebujete vybrat vhodný úvěr na bydlení nebo rychlou půjčku bez registru, kterou použijete k výměně či opravě rozbité ledničky. Úvěrových produktů je na našem trhu nepřeberné množství a je proto velmi komplikované se v nich zodpovědně zorientovat. Abyste si vybrali opravdu tu nejvýhodnější nabídku, je ideální, pokud mezi sebou jednotlivé produkty porovnáte.

Zadáte parametry a během několika mála kliknutí se před vámi objeví kompletní nabídka půjček, které jsou na našem trhu k dostání. U každé nabídky vidíte částku k zapůjčení, úrok, ale i splatnost. Sjednat vybraný úvěr pak můžete kliknutím na tlačítko „Mám zájem“. Takto porovnat můžete kromě půjček i spořicí účty, hypotéky, pojištění, energie nebo tarify mobilních operátorů

Hyperfinance.cz shromažďují pouze seriózní nabídky

Portál se už od svého vzniku snaží o osvětu v oblasti financí, ale i eliminaci nepoctivců, kteří profitují na svízelné situaci ostatních. Proto zde najdete pouze ověřené a solidní nabídky nikoli úvěry a půjčky od poskytovatelů, kteří se vyžívají v lichvářských praktikách.

Při výběru vhodného produktu však vždy objektivně zhodnoťte svou aktuální situaci a po pravdě si odpovězte na otázku, zda taková půjčka na bydlení negativní neovlivní vaši životní úroveň. Dostat se do začarovaného kruhu půjček není nic složitého. Cesta z něj je ale poměrně náročná.


Autor: komerční prezentace