Co vás nejvíce zajímá z oblasti vytápění a zateplení?

Již v úterý 16. září 2014 odstartuje letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Tématem jubilejního 25. ročníku jsou rekonstrukce a revitalizace. V rámci doprovodného programu láká velkou pozornost seminář společnosti Dům plný úspor, zaměřený na zateplování a úspory při vytápění bytových domů. Uskuteční se 18.9. od 14.30 hod v rámci veletrhu FOR ARCH ve vstupní hale I, konferenční sál 2.

Mnohaletá praxe společnosti Dům plný úspor z oblasti rekonstrukcí a úspor energií zaručuje odpovědi na nejvíce diskutovaná témata. Mezi ně bezesporu patří otázky kolem zateplování a možnosti úspor při vytápění bytových domů. Co konkrétního na tato témata Dům plný úspor pro seminář připravuje?

Zateplování krok za krokem

Zateplení obálky domu patří mezi základní kroky ke snižování energetické náročnosti bydlení. Přípravu často provází řada otázek: Vyplatí se zateplovat bytový dům? Zvládneme uřídit proces revitalizace bytového domu sami? Prezentace společnosti Dům plný úspor je zaměřena na reálné zkušenosti s revitalizacemi bytových domů. Zaměřuje se na oblast důkladné přípravy revitalizace a následně její kvalitní řízení při realizaci.

I s centrálním zdrojem tepla můžete vytápět levněji

Snížení nákladů na vytápění můžeme očekávat i u vytápění bytového domu. Tato oblast je u řady vlastníků domů stále nedoceněna, přitom právě zde můžeme dosáhnout dalších až 20% úspor při spotřebě energie pro vytápění.

Prezentace společnosti Dům plný úspor je zaměřena na alternativní cesty k trendu odpojování od centrálních zdrojů tepla a budování vlastních kotelen. Seznamuje posluchače s výhodami i nevýhodami odpojení a technologiemi, které umožňují aktivně řídit a regulovat odběr při vytápění z centrálního zdroje tepla (CZT).

Přijďte si pro informace, které vás zbaví řady starostí

Pořádání semináře: čtvrtek  18. 9­. 2014   14:30 – 17:00 hod.

Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Vstupní hala I, Konferenční sál 2, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Vstupné je zdarma v rámci vstupenky na veletrh, pro přihlášení je nutné vyplnit registrační formulář (http://www.forarch.cz/…pr_prihl.asp?…)

pořadatel:  Dům plný úspor o.p.s. (www.dumplnyuspor.cz)

kontakt:  Ing. Pavel Zteiskar

bezplatná informační linka:  800 821 831

Autor: Redakce Okolobytu.cz