Dotace pro bytové domy jsou zpět

Většina bytových domů ještě zdaleka nevyčerpala všechny možnosti, jak snížit náklady na spotřebu energií. Díky letošním dotacím v rámci programu Nová zelená úsporám se řada vlastníků bytových domů jistě rozhodne rekonstrukci domu dále neodkládat. Aktuálnímu tématu – revitalizaci bytových domů s Novou zelenou úsporám – se bude věnovat aktuální seminář obecně prospěšné společnosti Dům plný úspor, pořádaný ve spolupráci s Družstevním marketingovým sdružením ČR.

Zaměřeno na úspory energií

Základními kroky, které budou již tradičně podporovány v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám, je zateplení a výměna oken. Další nemalé úspory na nás čekají po úpravách otopné soustavy. V rámci Nové zelené úsporám bude v letošním roce možné realizovat mimo jiné právě i opatření pro vytápění a ohřev teplé vody. Dosáhněte maximálních úspor!

Seminář Domu plného úspor a Družstevního marketingového sdružení ČR vám nabídne možnost již nyní získat řadu důležitých informací. Dovíte se zde nejenom podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám, ale i mnoho důležitých rad, jak správně připravit revitalizaci vašeho domu, abyste maximálně využili potenciál úspor energií i dotace.

Program

revitalizace bytových domů

úspory ve vytápění a ohřevu teplé vody v bytových domech

program Nová zelená úsporám 2015 pro bytové domy v Praze

Získejte informace s předstihem

Seminář Domu plného úspor se uskuteční v úterý 17. 2. 2015 od 17 hodin v prostorách Národní technické knihovny (vchod NTK1, učebna č. 2) v Praze 6-Dejvicích, Technická 6.

Seminář je určen majitelům bytových domů, správcům a zástupcům společenství vlastníků jednotek v bytových domech. Účast je zdarma, z důvodu omezeného počtu míst je ale nutné se včas registrovat.

Autor: Redakce Okolobytu.cz