Hledáte nové bydlení?

Každoročně míří všichni, kteří hledají nové bydlení nejen v Praze a Středočeském kraji, na veletrh Bydlení, nové projekty. Svou nabídku zde představují nejvýznamnější developeři a realitní kanceláře, na veletrhu se tak návštěvníci mohou tváří v tvář setkat s komplexním průřezem trhu. Letošní 19. ročník se uskuteční na výstavišti v Praze Letňanech v termínu 21. – 24. 3. 2013.

Nabídka letošního ročníku veletrhu Bydlení bude podle organizátorů opravdu široká. Nejen, že si návštěvníci budou moci na vlastní oči prohlédnout nabídku nejvýznamnějších developerů a realitních kanceláří a vybrat si tak vysněný dům, byt či pozemek, porovnat jednotlivé nabídky mezi sebou na jednom místě, ale budou mít také možnost porovnat nabídky na financování vytoužené nemovitosti, její správy, pojištění a všech služeb, souvisejících s pořízením nové nemovitosti. Akce je určena pro prezentaci developerských společností, realitních kanceláří, společností s nabídkou bytů, rodinných domů, domů na klíč, typových projektů, firem nabízejících pozemky určené k zastavění, stavební systémy, či stavebním spořením, hypotečními úvěry atd.

Právě možnost si jednotlivé nabídky porovnat na jednom místě je největší výhodou návštěvy veletrhu oproti například vybírání nemovitosti na internetu. I letos se organizátorům podařilo oslovit známé společnosti na trhu ze všech segmentů, ale také rozšířit nomenklaturu veletrhu o nové položky, které souvisejí s pořízením a správou nového Bydlení. Letošní ročník tak umožní všem návštěvníkům pojmout zajištění nového domu či bytu, ale třeba i pozemku jako komplexní proces a představí jim možnosti, jak se k ideálnímu bydlení dostat co nejefektivněji.

Ve spojení s výstavami FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE A FOR GREENERY vznikne jedinečná přehlídka nabídek pro styl a kvalitu bydlení. Nejen že si zde standardně budete moci vybrat vaše vysněné bydlení, způsob financování či poradit se s odborníky. Nově se budete moci inspirovat i při jeho vybavení. Od oken a podlah až po jedinečný vzhled vaší zahrady.

A kdo tedy na letošním veletrhu Bydlení představí svou nabídku? Těžištěm výstavy samozřejmě i v letošním roce zůstávají významní developeři a realitní kanceláře, například Geosan Development, Ekospol, Metrostav Development, YIT Stavo, Design Development nebo JRD a další. Finanční instituce budou zastupovat mimo jiné Modrá Pyramida nebo Wüstenrot stavební spořitelna. Tento seznam samozřejmě není konečný. Kromě těchto stěžejních vystavovatelů přivítá letos poprvé veletrh Bydlení i nabídku dodavatelů energií, správy nemovitostí, nebo například firem, zajišťujících úklidové práce.

Veletržní areál PVA Expo se nachází v blízkosti stanice metra C Letňany, návštěvníci, přijíždějící autem mohou využít komfortu velkokapacitního parkoviště. Samotný areál nabízí návštěvníkům veškerý komfort, například klimatizaci, rozsáhlé možnosti občerstvení, ale hlavně to nejdůležitější – informace, které hledají.

Už se těšíte? Pak nepropásněte speciální akci, kterou pro návštěvníky připravil organizátor výstavy. Pokud se zaregistrujete na webových stránkách veletrhu www.vystavabydleni.cz, získáte padesátiprocentní slevu na vstupenku.

Autor: Redakce Okolobytu.cz