Hledáte odpovědi na vaše problémy? Stáhněte si magazín Akademie pro bytové domy

Hledáte odpovědi na vaše problémy? Stáhněte si magazín Akademie pro bytové domy

Co ve svém SVJ nejvíce řešíte? S nejžádanějšími tématy jste se mohli setkávat v rámci seminářů Akademie pro bytové domy. Letos na jaře vyšla tištěná verze magazínu Akademie pro bytové domy, kde byly všechny prezentace přehledně zpracovány do článků. Zájem o publikace předčil očekávání. Nyní vám ji nabízíme k bezplatnému stažení i v elektronické formě. Probíraná témata jsou totiž stále živá a lektoři ke svým tématům poskytli ucelený přehled informací.

A jaká témata vás v magazínu Akademie pro bytové domy čekají?

Velké ohlasy vzbudila přednáška o problémových spolubydlících, kteří se najdou takřka v každém domě. Odborník na oblast komunikace radil, jak slušně zvládnout konfrontaci s problémovým sousedem a dojít k dohodě.

Potíže mohou nastat také s vymáháním pohledávek od vlastníků jednotek, řešení nabízí odborník z oblasti práva.

Další témata se týkají rekonstrukce, ať už se jedná o rekonstrukci domovní kotelny či celkovou revitalizaci bytového domu.

Zájem vzbudil i seminář o správě bytového domu. Víte, jaké služby můžete po svém správci požadovat a jak by měl vypadat standard služeb?

Důležité oblasti se týkaly i bloky zaměřené na bezpečnost v domě a chování obyvatel po zjištění požáru. Schválně, jak byste se chovali vy v první minutě po zjištění požáru?

Stáhněte si nadčasový magazín a získejte i aktuálního průvodce

Jak je možné magazín Akademie pro bytové domy získat? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu, na kterou Vám bude zaslán magazín ve formátu pdf. Jako bonus budete od nás dostávat e-letter Okolobytu.cz s aktuálními informacemi a komentáři vybraných vláken diskusního fóra Okolobytu.cz.


Autor: Redakce Okolobytu.cz