Inspirace na interiér snů na veletrzích ABF!

Také cítíte, že by si Vaše bydlení zasloužilo změnu? Už Vás trochu otravuje stejné pracovní prostředí? Pokud se vám nechce běhat po obchodech nebo nákupních centrech a raději byste měli všechny prodejce přehledně na jednom místě, pak je pro Vás tato pozvánka jako stvořená. Přijďte se podívat na jarní veletrhy ABF, které začínají již 20.3. na PVA EXPO PRAHA Letňany. Čeká na Vás přes 550 vystavovatelů, zajímavý doprovodný program a spousta novinek, na které dostanete navíc mimořádné veletržní slevy.

veletrhy

Začněme veletrhem FOR FURNITURE, který patří mezi největší veletrhy nábytku a designu v ČR. Zastoupeny budou nejenom české, ale i zahraniční firmy, které Vám nabídnou to nejlepší ze své aktuální nabídky.

Zajímají-li Vás novinky ze světa designu a současných trendů, potom pro Vás bude milým potěšení akce DESIGN SHAKER, která bude věnována exponátům, které se vyznačují neotřelým designem. V rámci akce si budete moci poslechnout také odbornou přednášku na téma „Je design luxus?“ Další zajímavou akcí bude také nová SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014. Jedná se o unikátní představení čtyř světových trendů v designu: digitální svět, natural, glamour a retro.

V rámci veletrhů se budou konat také dvě soutěže. První soutěží, ve které bude rozhodovat odborná porota, se jmenuje GRAND PRIX a horkou novinkou v ní budou například sestava MAMMA od JITONY, která je nominovaná na cenu CZECH GRAND DESIGN. Ve druhé soutěži s názvem Jarní favorit veletrhů naopak rozhodnou samotní návštěvníci. Cenou v soutěži je poukaz se slevou 60 000 Kč na zhotovení kuchyně QUATROS, zcela nové značky zakázkového nábytku.

Druhým z veletrhů je FOR OFFICE, který se, jako jediný specializovaný veletrh v ČR, zaměřuje na komplexní vybavení kancelářských a komerčních prostorů. Každoročně jsou zde představovány novinky a trendy v kancelářském nábytku, osvětlení, kancelářské technice nebo informačních a prezentačních technologiích. Stejně, jako u veletrhu FOR FURNITURE se můžete těšit na řadu zajímavých přednášek.

Mezinárodní veletrh FOR GARDEN je jediným odborným veletrhem v Čechách, který je zaměřený na zahradu jako celek a najdete na něm firmy zastupující všechny zahradní obory od zahradní architektury po dekorace. V pátek bude pro návštěvníky připraven soubor přednášek na téma „Trendy při tvorbě zahrad“, kde budou představeny vítězné zahrady roku 2013 nebo novinky ve tvorbě biobazénů a jezírek. V sobotu na Vás čeká celodenní konference věnovaná tématu „Rodinná zahrada – spolutvůrce sídelního prostoru“.

Jarní sezóna přeje stavbám, takže pokud plánujete úpravy Vašeho bydlení, bude se Vám hodit také možnost navštívit veletrh FOR HABITAT, který je zaměřen na stavby a rekonstrukce. Nejsilněji zde budou zastoupeny firmy nabízející pevné interiérové prvky které se pochlubí svými novinkami. O nápady a inspiraci nouze zaručeně nebude.

Pokud Vás pozvánka zaujala, nezapomeňte sledovat také aktuální informace na webových stránkách www.forfurniture.cz. Najdete na nich také vstupenky se slevou!

Autor: Redakce Okolobytu.cz