Jak by měla vypadat efektivní správa bytového domu? Přijďte se zeptat na veletrh a přednášku

Správně nastavená a bezchybně prováděná správa majetku umí vlastníkům domů ušetřit mnoho času, starostí i rizika z nepříjemných překvapení. Jak úzký má vztah k bydlení obecně se můžete přijít přesvědčit na veletrhy FOR HABITAT a Bydlení, nové projekty. Mezi účastníky veletrhu nebude chybět SBD Praha a právě na jeho stánku budou odborníci na správu majetku připraveni radit, i odpovídat na vaše dotazy.

SBD Praha jako renomovaný správce bytových domů a podporovatel Akademie pro bytové domy je i pořadatelem přednášky Efektivní správa bytových domů, která proběhne v rámci veletrhu 18. března od 11.30 ve Vstupní Hale I, sál č. 3. Z obsahu již nyní můžeme prozradit trendy moderní správy bytového domu, či rozdíly mezi facility managementem a správou domu. Připraveny budou též příklady úsporných opatření v oblasti energií. Zejména statutární zástupce pak budou zajímat informace o pozici správce, standardech služeb a dalších provozních záležitostech.

Se SBD Praha se na veletrzích o bydlení můžete setkat 17. až 20. března 2016 na výstavišti PVA Letňany. Stánek SBD Praha naleznete v Hale 5 C, D.

Soutěž

Rádi byste se na veletrh podívali zdarma? S námi máte jedinečnou šanci vyhrát vstupenky. Ve spolupráci se SBD Praha jsme pro vás připravili následující soutěž.

Jak se jmenuje přednáška, kterou na veletrhu povede SBD Praha?

a) Finanční problematika bytových domů

b) Zabezpečení bytových domů

c) Efektivní správa bytových domů

Odpovědi posílejte do 15. března do 10.00 na e-mail soutez@mediaadvice.cz s heslem HABITAT. Vybereme 20 výherců, kteří od nás obdrží po dvou vstupenkách.

Autor: Redakce Okolobytu.cz