Jak nám s bydlením pomůže stát? Díl III: Program Úvěr 150

Opravy a modernizace se netýkají jenom bytových domů, ale i jednotlivých bytů, případně rodinných domů. Také v těchto případech může jejich majitelům Státní fond rozvoje bydlení nabídnout vhodný program. Pokud se tedy nemůžete dohodnout se sousedy v bytovém domě na opravách, nebo potřebujete modernizovat bydlení ve vlastním rodinném domě, využijte možností z programu Úvěr 150.

Získejte 150 000 Kč na 10 let za 1 380 Kč měsíčně

Program Úvěr 150 majitelům poskytuje nízkoúročený úvěr na modernizaci a opravy domů a bytů. Jak název programu napovídá, tak je možné žádat o úvěr do výše 150 000 Kč s fixovaným úrokem 2 % p. a. po dobu 10 let. Program je určený pro mladé manželství či jednotlivce do 36 let s měsíční splátkou 1 380 Kč.

I zde platí stejné podmínky jako u programu Panel 2013+ , tedy, že zprostředkování je zcela bez poplatků za zřízení a vedení. Mimořádné splátky a předčasné splacení je samozřejmostí a taktéž bez jakýchkoliv poplatků.

Na co lze program Úvěr 150 využít?

Využít program mohou například na rozšíření bytu o další místnost, modernizaci koupelny či bytového jádra, ale také na dveře, podlahy, schodiště, ústřední topení nebo připojení domu k sítím – vodovod, plyn, kanalizace, elektřina apod. Úvěr lze využít také na zateplení, výměnu oken, venkovních žaluzií, střechy nebo garážových vrat. Kompletní informace o programu Úvěr 150, včetně dokumentů ke stažení naleznete zde.

Kompletní informace na www.sfrb.cz

Předchozí díly:

Autor: Redakce Okolobytu.cz