​Jaké vytápění je pro váš dům optimální? Energetickou studii nyní můžete získat zdarma!

​Jaké vytápění je pro váš dům optimální? Energetickou studii nyní můžete získat zdarma!

Foto: 123rf.com

Stále častěji se setkáváme s nepřeberným množstvím zařízení, řešení a názorů na to jak uspořit energii při vytápění a ohřevu teplé vody v bytových domech. Zateplit obvodový plášť a vyměnit okna už zdaleka nestačí. Je nutné se podívat i na výrobu tepla a jeho regulaci. S tím souvisí řada otázek. Dobrou zprávou je, že se nemusíte stát odborníky na vytápění. S řešením vám pomůže energetická studie.

Které řešení vám přinese největší úspory energií?

Pokud nejste odborníci na toto téma a pokud nemáte reálnou zkušenost napříč různými technologiemi, pravděpodobně si kladete otázky jako: Je vůbec možné nějak ovlivnit množství odebraného tepla s centrálního zdroje? Je pro výrobu tepla a ohřev teplé vody lepší plynový kondenzační kotel, tepelné čerpadlo, solární panely, a nebo snad kotel na tuhá paliva? Výrobci těchto zařízení nás navíc bombardují parametry, které jsou rozdílné, takže je nedokážeme porovnat mezi sebou.

Každá z těchto otázek může mít správnou ale i špatnou odpověď. Záleží totiž na mnoha okolnostech, které jsou přímo spojeny s vaším domem a s tím jak ho užíváte. Můžete se samozřejmě pustit na vlastní dobrodružnou cestu a naučit se principy, záludnosti a fígle všech těchto technologických zařízení. Můžete ale využít i jinou možnost.

Neopisujte od sousedů, každý dům vyžaduje jiné řešení

Odborní partneři společnosti DPU ENERGY tuto dobrodružnou cestu už prošli za vás. Mnoho z těchto zařízení již osobně namontovali, ví z reálné praxe, jak fungují, kde je jejich použití vhodné a efektivní. Každá taková investice začíná posouzením konkrétního bytového domu, takzvanou energetickou studií. Omezený počet bytových domů nyní může tuto studii získat zcela zdarma. Využijte této jedinečné nabídky a získejte několik variant řešení pro váš dům s ohledem na úsporu energie, technickou vhodnost, výši investice a ekonomickou návratnost. Studie vám pomůže najít místa, kudy energie zbytečně uniká z vašeho domu a připravuje vás zbytečně o vaše peníze.

Chtěli byste zdarma energetickou studii vašeho domu získat? Požádejte si o ni na www.energetickastudie.czAutor: Redakce Okolobytu.cz