Jarní číslo časopisu Bydlet v panelu již v prodeji

Hned v úvodu se můžeme společně vypravit na návštěvu do třípokojového panelového bytu. Podívat se budete moci na několik verzí nových řešení a s tou, kterou zvolili majitelé bytu, se hned seznámíme detailněji. Jistě i vás zaujme možnost, jak i v panelovém bytě můžete mít koupelnu s oknem a přitom ještě současně vyřešit hned několik dalších vad na kráse, které trápí většinu panelových bytů.

Časopis také přináší výsledky ankety TOP Panel 2012. Vychází z hlasovací ankety návštěvníků internetového časopisu www.bydletvpanelu.cz, kde svými hlasy určovali pořadí vítězných výrobků, technologií a služeb, využitelných v rámci panelového domu a bytu. Kromě nevšední rekonstrukce bytu, se na dalších místech umístila řešení pro dálkový odečet spotřeby energií, speciální obložková zárubeň pro panelové domy a nový omítkový systém, vhodný pro fasádu panelového domu.

Zajímavé a především užitečné informace přináší články, věnované úsporám ve spotřebě energií. Dovíte se z nich jaké typy osvětlení nám pomohou ušetřit nejvíce elektřiny. Na energetickou náročnost a možné úspory se zaměřil i další článek – i vy budete možná překvapeni, jak vysokým podílem na celkové spotřebě elektřiny se může podílet i obyčejný počítač!

V jarním čísle časopisu Bydlet v panelu ale naleznete i řadu dalších informací o regeneracích panelových domů a jejich financování. Aktuálnímu tématu se věnuje také článek o bezpečnosti našich výtahů.

Zakoupíte u prodejců tisku a ve formátu PDF v našem e-shopu www.npmedia.cz/…ik-2012.html

Autor: Redakce Okolobytu.cz