Jarní e-letter pro BD a SVJ už můžete mít ve svých e-mailech

Že ještě nemáte objednaný náš e-letter? Velká chyba! Uteče vám tak množství informací pro bytová družstva a SVJ.

Co si můžete přečíst?

Nechodí na schůze, neplatí příspěvky na správu domu a do fondu oprav, a to přesto, že si byt řádně koupili do svého vlastnictví. Pokud se ve společenství vlastníků (SV) objeví jeden takový, je to pro ostatní těžké, jestliže se jich v rámci SV vyskytne hned několik najednou, může to být až likvidační. O střechu nad hlavou pak mohou přijít nejen neplatiči, ale i ostatní členové SV. Jak je to možné?

Výběr a následná výměna oken a dveří u domu není snadným krokem. Na trhu je celá řada firem, která tyto služby poskytuje. Jak ale vybrat tu správnou?

Bytové domy v Praze mohou o dotaci na zateplení zažádat v rámci programu Nová zelená úsporám. Příjem žádostí začíná 15. května. Času sice již mnoho nezbývá, není ale třeba propadat panice. I když začneme vše okolo zateplení a dotace vyřizovat teprve nyní, příjem žádostí je otevřen až do konce října. Jak bychom měli postupovat?

Jak se přihlásit k odběru newsletteru?

E-letter Pro bytová družstva a SVJ rozesíláme na registrovené e-mailové adresy pětkrát ročně, a to v termínech 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. Odběr e-letteru je zdarma a přihlásit se k němu můžete na internetových stránkách www.probdsvj.cz. V případě, že o odběr e-letteru přestanete mít zájem, můžete se jednoduše odhlásit.

E-letter Pro bytová družstva a SVJ je určen především pro potřeby malých bytových družstev a společenství vlastníků, informace v něm ale naleznou všichni, kteří se zajímají o témata kolem bydlení.

Autor: Redakce Okolobytu.cz