Letní číslo časopisu Bydlet v panelu již v prodeji

Léto je nejenom doba dovolených, ale i mnohých rekonstrukcí. Máte už vše vymyšleno do nejmenších detailů nebo vám ještě přijde vhod dobrý nápad? Možná i vy bydlíte v bytě, kde musíte hospodařit s každým metrem. Představí se vám Ateliér dispozic, kde máte možnost získat zcela nové dispoziční řešení vašeho bytu. Bude navrženo přímo podle vašich potřeb, takže budete mít jistotu, že jste pro své hezké a účelné bydlení udělali maximum. Hned vzápětí se také dovíte, s jakými výdaji bychom měli při rekonstrukci počítat a jaké máme možnosti financování.

Ačkoliv v létě netrávíme mnoho času v kuchyni, v rámci rekonstrukce možná dojde řada i na ni. U kuchyně je důležité, aby byla nejenom praktická, ale i hezká na pohled. Tady jsou výrobci opravdu schopni uspokojit všechna přání. Trendové barvy jsou především světlé pastelové odstíny a stále zůstává velmi oblíbená bílá, takže s výběrem určitě problém nebude. Odvážní se mohou pustit ale i do kuchyní s nejrůznějšími potisky.

Malá koupelna je téma, které zajímá mnohé z nás. I když se nám nepodaří, abychom ji v rámci rekonstrukce mohli mít větší, vhodným výběrem vybavení si můžeme hodně pomoci.

Letní vydání časopisu Bydlet v panelu je také hodně o barvách, vzorech a doplňcích. Jejich zásluhou si můžeme dopřát jak rychlou a efektní změnu interiéru, tak i příjemný odpočinek na balkoně nebo lodžii v hezkém prostředí.

Na lodžiích ještě budete moci zůstat a přitom si například přečíst článek o výhodách zasklených lodžií. Také se budete moci seznámit s trendy v zastínění.

V tomto vydání časopisu se také budete moci vrátit ke zdařilé rekonstrukci panelového domu, jehož fasáda vyhrála letošní ročník soutěže Fasáda roku. Vlastníci domu se totiž nespokojili s hezkým vzhledem a pokračovali druhou etapou rekonstrukce, v níž se věnovali společným prostorám. Výsledek opravdu stojí za to a je příjemné, když po hezkém vnějším vzhledu vstupujete do stejně upravených vnitřních prostor.

Více se dovíte v letním čísle časopisu Bydlet v panelu. Zakoupíte u prodejců tisku a ve formátu PDF v e-shopu www.npmedia.cz/…ik-2012.html

Autor: Redakce Okolobytu.cz