Letní vydání časopisu Bydlet v panelu již v prodeji

Nové číslo časopisu Bydlet v panelu je již v prodeji. Společně můžeme navštívit nově rekonstruovaný třípokojový byt na jednom z pražských sídlišť. Co se dovíme nového? Zkušená architekta nám na této realizaci dokáže, že je možné byt „nafouknout“.K tomu ještě dostaneme řadu tipů na moderní a účelné bydlení. Jistě příjemnou zprávou bude, že to nemusí být ani tak drahé!

Co se dočteme?

Při rekonstrukci se nám určitě budou hodit i tipy a trendy ohledně malování. Protože už nebude trvat dlouho a na dveře nám zaklepe školní rok, podívali jsme se spolu s odborníky také na to, jak účelně zařídit dětský pokoj.

Nejčastějším místem, kde se do rekonstrukce pouštíme, je koupelna a toaleta. Měli jsme možnost ji sledovat od samého začátku. I když v bytě nedošlo k zásadním dispozičním změnám, nová koupelna vás překvapí!

Nekončícím tématem je i v tomto čísle zateplení. Titulek hodně napoví: Na co si dát pozor při zateplování panelových domů? Regeneraci domu je věnován i článek, který se vrací ke studiím energetické náročnosti bydlení v panelových domech, které na celou stovku paneláků zpracovala společnosti ENVIOM. Důležité zejména bylo, že kromě zhodnocení stávajícího stavu odborníci ze společnosti připravili i několik variant řešení, včetně vyčíslení nákladů a úspor.

V novém vydání časopisu Bydlet v panelu, které vyšlo 30.6., naleznete i řadu dalších témat.

Autor: Redakce Okolobytu.cz