Moderní sprchové kouty nabízí mnoho podob

Moderní sprchové kouty nabízí mnoho podob

Ve většině moderních koupelen byste našli i sprchový kout. A to dokonce mnohdy i v takových případech, kdy je v koupelně standardní vana – pokud to prostory a architektonické řešení koupelny dovolují, tak proč ne?

Dnešní sprchové kouty se však výrazným způsobem liší od těch, na které jsme byli zvyklí z dřívějších roků. Prim hraje především nabídka. Ta je více než bohatá – je tak zajištěno, že si na své může přijít opravdu kdokoliv, ať již upřednostňuje jakýkoliv styl, případně je omezen jinými faktory, například pořizovací cenou. Sprchové kouty lze sehnat i za nízké pořizovací ceny, záleží tedy pouze na vás, jak vysoké si představujete investice.

Klasické x masážní sprchové boxy

Při vybavování nebo rekonstrukci koupelny pečlivě zvažte, zda se spokojíte s klasickým sprchovým koutem, nebo dáte přednost spíše masážnímu boxu. Sprchové boxy se mohou tedy odlišovat funkcionalitou a množstvím příslušenství. Masážní boxy jsou prakticky jakousi nástavbou sprchových koutů – užijete si je však mnohem více pro relaxaci, obsahují zpravidla několik masážních trysek, jež přispějí jak k fyzickému, tak i psychickému odreagování.

Sprchové sety tvoří základ sprchových koutů

Základem sprchových koutů je jejich příslušenství – máme na mysli sprchové sety. Jedná se zpravidla o sprchový systém. V závislosti na modelu a ceně se liší mnohými vlastnostmi. Základem je sloupcová sprcha. Ta bývá obvykle doplněna tzv. hlavovou sprchou pro vytvoření tropického deště.

Velice důležitá je kvalita jednotlivých komponentů. Proto se vždy pečlivě rozmyslete, kde budete nakupovat. Ne všechny prodejny vám dokáží garantovat výslednou spokojenost a vysokou životnost.

Sprchové kouty jsou obvykle osazeny bezpečnostním sklem. V případě sprchových systémů se potom jedná o kvalitní nerez či jiné materiály v závislosti na konkrétních výrobcích.

Sprchovým závěsům již odzvonilo

Pryč jsou doby, kdy byl standardní součástí sprchového koutu závěs. Aktuálně se těší největší oblibě skleněné sprchové dveře, vyrobené z bezpečnostního skla, případně sprchové dveře z plastových materiálů. Samozřejmostí jsou rozličné doplňky.

Při výběru sprchových dveří můžete opět odhodit starosti s omezováním. Díky bohatému sortimentu lze splnit téměř jakékoliv představy a nároky. Sprchové dveře jsou k dispozici v nejrůznějších velikostech a stylových provedeních. Na vás je také to, jak se budou otevírat.

Ať již plánujete jakýkoliv nákup prvků do vaší koupelny za účelem její kvalitní proměny k lepšímu, cestou ke komfortu a eleganci je návštěva e-shopu na adrese levna-koupelna.cz – zde narazíte na všechno, co si jen můžete v koupelně přát – vybere si každý z vás a bez jakýchkoliv starostí a časového shonu!

Autor: komerční prezentace