Návštěvy, o které nestojíte – rozviňte rolovací sítě proti hmyzu!

Návštěvy, o které nestojíte – rozviňte rolovací sítě proti hmyzu!

Usedají na jídlo, s urputností sobě vlastní se stále vracejí na místo na našem těle, odkud jste je před chvílí vyhnali. K ránu nám nedají spát. Chraňte svůj domov, na výběr máte z několika typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. Praktické jsou rolovací sítě proti hmyzu, které můžete rolovat v horizontálním i vertikálním směru.

Oproti posuvným sítím mají ty roletové jednu zásadní výhodu, a to minimální nároky na prostor vedle otvoru se sítí. Mimo to, že se tedy hodí do míst s omezeným prostorem v okolí dveří, jsou oblíbené především jako ochrana oken se stahováním směrem dolů, což je nejméně náročný způsob ovládání.

Sítě pro ochranu našich nejmilejších

Okenní a dveřní sítě mají ve srovnání s ostatními způsoby ochrany proti hmyzu v domácnosti jednu nepřekonatelnou výhodu, a tou je jednoduché předcházení setkání s otravným a bodavým hmyzem. Pomocí levných prostředků, jako jsou lapače a různé repelenty, musíte čelit vzniklé situaci, což je jen zbytečná komplikace.

Neviditelný ochránce

Roletové sítě proti hmyzu značky Minirol se dají snadno namontovat do ostění nebo rámu okna. Díky několika typům síťovin se vůbec nemusíte obávat, že byste si na sítě v oknech nezvykli a vadili vám ve výhledu. Sítě Minirol využívají ty nejmodernější prvky včetně varianty průhledné sítě, kterou přestanete okamžitě vnímat. Společně s tím si ihned zvyknete i na komfort, který sítě do vaší domácnosti přinesou. To vše podtrhují minimální požadavky na údržbu, protože na zimu stačí síť stáhnout do hliníkového boxu, aby se zbytečně mrazem nepoškodila.

Nepřekonatelné vlastnosti síťovin

Síťovinu do roletových sítí tvoří skelné vlákno potažené PVC vrstvou, která úspěšně odolává teplotním výkyvům. Vybrat si můžete z několika typů síťoviny v černé a šedé barvě. Minirol standardní provedení síťoviny v nabídce doplnil o síťku zachycující pyl, s UV vrstvou, se zesílením proti zvířecím drápkům a zvýšenou průhledností. Volba typu síťoviny má vliv na konečnou cenu sítí proti hmyzu.

Sítě jako elegantní součást domu

S moderními rolovacími sítěmi proti hmyzu si lze dost vyhrát i po stránce designu, protože pro Minirol není žádný problém sladit sítě s rámem dveří nebo rovnou s fasádou domu. V základní nabídce najdete deset odstínů, které v případě požadavku na lakování doplňuje vzorník RAL nebo renolitových fólií. Lakovat lze přitom všechny pevné části sítě – hliníkový box, vodicí lišty a koncovou lištu.

Sítě lze ovládat pomocí různých madel, u vyšších oken ovládání zajišťuje šňůra. Každá síť je vyráběna na míru zákazníkovi, proto Minirol nezveřejňuje žádný produktový ceník. Každá zakázka je kalkulována zvlášť na základě požadavků klienta.

Autor: komerční prezentace