Navštivte jarní veletrhy ABF

Se začátkem nového roku se opět rozproudily přípravy na největší veletržní událost jara, kterou je soubor veletrhů bydlení, nábytku, designu a zahrad v čele s veletrhem FOR FURNITURE. Letošní ročník, tohoto souboru bude v pořadí již čtvrtým a jak je dobrým zvykem veletrhů o bydlení pod taktovkou ABF, očekává se, že veletrhy opět posunou laťku návštěvnosti i celkového počtu vystavovatelů. Jaké byly loňské výsledky? Působivé, posuďte sami. Celkem se na soubor veletrhů přišlo podívat přes 36 000 návštěvníků a o jejich přízeň se ucházelo bezmála 600 vystavovatelů.

Potvrzena je již nyní řada zajímavých a nových vystavovatelů, které určitě dobře znáte jako špičky ve svých oborech. Nejprve, ale na jaké veletrhy se můžete těšit:

FOR FURNITURE

Největší veletrh celého souboru, jehož tématem je nábytek a bytový design.

FOR HABITAT

Veletrh, který má mezi ostatními nejdelší tradici – 21. ročník o bydlení, stavbě a rekonstrukci.

FOR OFFICE

Samostatný veletrh nejenom o kancelářském nábytku, ale celkovém vybavení komerčních prostor.

FOR GARDEN

Jediný veletrh v České republice, který je zaměřený na zahradu jako celek, kde najdete průřez všemi službami a vybavením, které pro svoji zahradu můžete potřebovat.

Co se týká zajímavých vystavovatelů, můžeme uvést například českého výrobce masivního nábytku, firmu Kaplan, jedničku ve výrobě českých nábytkových dvířek, společnost Trachea nebo německého výrobce skvělých sedacích souprav, Alberta Ponsela.

Kromě expozic zajímavých vystavovatelů bude samozřejmostí také bohatý doprovodný program, doplněný o soutěže, přednášky a speciální veletržní hru Jarní favorit veletrhů, prostřednictvím níž vyberou návštěvníci mezi vystavovateli svůj top exponát jara.

Součástí veletrhů je také akce DESIGN SHAKER, jehož tématem jsou designové novinky v bydlení. Projektu je věnována celá výstavní hala a návštěvníci se budou moci seznámit s exponáty, které dominují nápaditým designem či svojí inovativností.

Jarní veletrhy budou bezpochyby největší jarní akcí, zaměřenou na bydlení, interiéry a zahradu a určitě by bylo velkou chybou nechat si je ujít. Na závěr nesmíme zapomenout na datum a místo, kterými jsou 20.3 – 23.3. 2014 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. A pokud se rádi dozvíte víc, sledujte webové stránky nebo facebook.

Autor: Redakce Okolobytu.cz