Navštivte veletrh DŘEVOSTAVBY 2013

Podtitul veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 zní „8. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií“. Přesně to také můžete v Holešovicích očekávat. Naprostá většina vystavovatelů předchozích ročníků pokračuje účastí v úspěšné tradici veletrhu DŘEVOSTAVBY a mnoho kvalitních firem bude mít svou premiéru.

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2013 poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech. Získáte kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dřevozpracujících strojů, veškerého potřebného nářadí – prostě všeho, co dnes k oboru kvalitních a energeticky nenáročných staveb patří.

Najdete zde i bohatý doprovodný program, na kterém se podílejí vystavovatelé, nejvýznamnější asociace a skutečné kapacity v oboru. Pilířem odborných seminářů a přednášek budou každý den základní témata: architektura a design, konstrukce a funkce, úspory energií a technologie, pořízení dřevostavby a finance. V rámci doprovodného programu proběhne také vyhlášení výsledků prestižní architektonické soutěže DOMY NA MÍRU a vyhlášení tradiční soutěže DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2012, vyhlašovatele NADACE DŘEVO PRO ŽIVOT.

Veškeré informace o veletrhu najdete na webovém portálu www.drevostavby.eu. Můžete si zde prolistovat kompletní seznam přihlášených firem, rezervovat si termín schůzky u vystavovatele a trochu se tak na veletrh připravit.

Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY 2013 proběhnou i další tradiční veletrhy –veletrh moderního vytápění, klimatizace, výroby a distribuce energie MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a veletrh krbů, kamen a vytápění KRBY A KAMNA.

Přemýšlíte o zkvalitnění vašeho bydlení, snížení energetické náročnosti a využití obnovitelných zdrojů? Řešení najdete 21. – 24. 2. 2013 na Výstavišti Praha – Holešovice.

Autor: Redakce Okolobytu.cz