Nevyšli jste s penězi na rekonstrukci bytu? Řešením pro vás může být rychlá půjčka

Nevyšli jste s penězi na rekonstrukci bytu? Řešením pro vás může být rychlá půjčka

Foto: 123rf.com

Peníze bez sdělování účelu můžete mít na účtu již do 60 minut od odeslání žádosti. V případě půjčky od společnosti Kouzelná půjčka navíc peníze získáte za podmínek srovnatelných s bankovními produkty. Nevěšte tedy hlavu, že Vám chybí pár tisíc na dokončení rekonstrukce bytu, pomoc je vzdálena na pár kliků myši.

Za pět minut víte, jestli půjčku dostanete

Formulář s žádostí o rychlou půjčku najdete na stránkách Kouzelné půjčky, jeho vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut. Poté, co Vaše žádost projde schvalovacím procesem, informuje Vás společnost Kouzelná půjčka o tom, jestli požadovanou půjčku získáte či nikoliv. Zanedlouho po potvrzení této SMS zprávy odchází peníze na Váš účet.

Jako nový klient Kouzelné půjčky můžete získat až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů. Pokud si u této společnosti budete půjčovat pravidelně a své závazky přitom budete splácet řádně a včas, budete moci postupem času požádat o půjčku až 50 000 Kč.

V případě, že byste náhodou po uplynutí splatnosti neměli peníze na zaplacení půjčky, můžete za předem určený poplatek požádat o její prodloužení.

Jistota díky zákonu

Pokud jde o výše uvedené podmínky srovnatelné s bankovními produkty, jejich přehlednost zajišťuje zákon o spotřebitelském úvěru, podle kterého Kouzelná půjčka peníze poskytuje (řada nebankovních společností poskytuje peníze dle občanského zákoníku, který klientům neposkytuje vysokou ochranu před nekalými praktikami). U této společnosti tedy máte jistotu, že:

  • se vždy dozvíte celkové náklady na půjčku (takzvané RPSN)
  • po Vás nebude vyžadováno ručení směnkou či podpis rozhodčí doložky
  • že po Vás společnost nebude vyžadovat zajištění nemovitostí
  • komunikace s Kouzelnou půjčkou neprobíhá prostřednictvím takzvaných barevných linek (telefonní čísla se zvláštními sazbami)

Novým klientům až 10 000 Kč

I díky těmto podmínkám získala Kouzelná půjčka druhé místo v nezávislém testu rychlých půjček, který v první polovině letošního roku zhotovili analytici webu Bankovni-poplatky.com s tím, že Kouzelná půjčka jako jediná ze tří nejlepších společností poskytuje novým klientům půjčku až 10 000 Kč.

Neodkládejte tedy dokončení rekonstrukce Vašeho bytu, půjčte si peníze u Kouzelné půjčky a začněte co nejdříve bydlet dle svých představ.

Autor: komerční prezentace