Novostavby v Praze

Novostavby v Praze

Po novostavbách v Praze bývá velká poptávka, v současné době je jich k mání skoro 1500. Stále více lidí se stěhuje do hlavního města. Říká se „v Praze je blaze“ a není se čemu divit. Praha kromě kvalitního bydlení, které si můžete uzpůsobit podle vlastních představ, nabízí různé další výhody. Po kulturní stránce jde o nejkrásnější město střední Evropy.

Novostavby v Praze nabízí výborné zázemí pro každého. Lidé si mohou vybrat to své hnízdečko dle finančních možností. V dnešní době se prodávají byty různých velikostí od 1+0 po 4+kk. Při výběru bytu nebo rodinného domu posuzujte nejen celkový vzhled, provedení, architekturu, ale také hodnotu prostor. Je totiž velmi důležité, jaká bude celková využitelnost hlavního obytného prostoru. Orientace bytu nebo rodinného domu také není zanedbatelnou věcí. Světlo a stíny jsou pro každého jinak důležité, každý touží po něčem jiném, proto věnujte pozornost tomu, na kterou světovou stranu novostavba směřuje a vyberte si tu nejlepší možnost, která vám bude vyhovovat.

Developerské projekty

Co je to vlastně developerský projekt? Jedná se o novou výstavbu rodinných domů a bytů. Jeden projekt může pak zahrnovat více typů nemovitostí, např. byty či řadové domky. O developerské projekty jde i v případě výstavby komerčního objektu. U developerských projektů se většinou cena novostaveb vyšplhá o něco výše, než je tomu běžně. Proto pokud máte v plánu nějaký ten byt, který je jejich součástí, koupit, ověřte si nejprve celkovou cenu bytu. Lze předpokládat, že si trošku více připlatíte.

Zajímavé lokality

Jste-li fanoušek historie, není problém sehnat byt blízko historického centra či v blízkosti zajímavých památek. Nebo naopak, nakupujete rádi? Novostavby Praha existují i na místech, které jsou v těsné blízkosti nákupních center. Stačí trochu zapátrat na internetu a ideální lokalitu jistě naleznete.

Autor: komerční prezentace