Odstíny Colours of Nature přicházejí na trh ve zcela novém kabátě

Odstíny Colours of Nature přicházejí na trh ve zcela novém kabátě

Foto: Henkel

Odstíny Colours of Nature, barvy inspirované přírodou v podobě čtyř jejích hlavních prvků – vody, země, písku a lesa, uvedla společnost Henkel na trh v roce 2009. Za tu dobu si u koncových zákazníků, architektů, realizačních firem i distributorů stavebních materiálů získaly výborné jméno. A aby si svou vynikající pověst i nadále udržely, přicházejí odstíny Colours of Nature letos v inovované podobě.

48 nových krásných a moderních barevných linií

Rozdělení do čtyř skupin a jejich jména – Water, Sand, Earth a Forest se nezmění. Zachován zůstal i koncept modrého, červeného, žlutého a zeleného prvku. Tyto prvky, reprezentující jednotlivé skupiny barev, budou i nadále tvořit skládačku, která obsáhne nabídku 211 odstínů probarvovaných tenkovrstvých omítek a fasádních nátěrů Ceresit. Klíčovou změnou je uvedení 48 nových krásných a moderních barevných linií, které nahradí původní. V optimalizovaném portfoliu budou všechny odstíny spolehlivě odolávat UV záření.

Water, Sand, Earth a Forest

Modrý prvek – Ceresit WATER – symbolizuje vodu, moře a oceány a jejich svěžest a čistotu. Zákazník má na výběr 36 odstínů modré, od nejsvětlejšího po intenzivní odstíny. Andaluská hněď či barvy jihoamerické pouštní oblasti Atacama jsou zastoupeny v největší skupině barevných odstínů – Ceresit EARTH – Země. Tato linie reprezentuje lásku k přírodě, tradice a základní potřebu člověka žít v souladu s prostředím kolem nás. Písek karibského ostrova Barbados nebo vyprahlé pouště našeho světa inspirovaly skupinu barevných odstínů Ceresit SAND. Ideální volba pro každého, kdo miluje teplo, přátelsky působící žlutou nebo přírodní odstíny hnědé barvy. Klid, harmonie a láska k přírodě – ve skupině odstínů Ceresit FOREST najdou zákazníci barvy tropických pralesů Bornea, hustě zalesněných hor amerického Oregonu a mnoha dalších krásných míst světa. Barevné odstíny Ceresit FOREST vytvoří z domu přirozenou součást přírody a stanou se zároveň výrazným prvkem místa, do kterého je zasazen.

Nové odstíny reagují na trendy v designu a plně odpovídají požadavkům trhu na současné fasádní barvy. Samozřejmostí je u všech tenkovrstvých omítek Ceresit, kolorovaných odstíny Colours of Nature, stálost barev a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Nové jsou nejen odstíny, upravený je také klíčový vizuál a logo Colours of Nature. A s inovovanou řadou přicházejí na trh také nové POS materiály včetně nových vzorníků s 48 novými barevnými skupinami. Během jarních měsíců se všechny změny projeví i v míchacích centrech Ceresit.

Více informací najdete na www.ceretherm.cz.

Autor: komerční prezentace