Okolo bytu 1/2015

První letošní číslo časopisu Okolo bytu je tady. Ani tentokrát vás nepřipravíme řadu praktických informací pro bytová družstva a SVJ. V letošním roce jsme pro vás připravili jednu novinky – praktičtější zvětšený formát.

Co nás čeká v roce 2015?

Dotační program Nová zelená úsporám poskytne po loňské první výzvě další pomoc při snižování energetické náročnosti bydlení. Žádosti je možné podávat od 1. dubna.

Většina domácností v letošním roce pocítí zlevnění elektřiny, ale v konečných účtech se bude jednat řádově jen o desetikoruny. Naproti tomu vyšplhají účty těm, kdo využívají zemní plyn.

Jak časopis získat?

Časopis Okolo bytu je neprodejný, lze jej získat na tematicky odpovídajících seminářích, zejména celoročních cyklech seminářů projektů Jak to dělají a Dům plný úspor. S časopisem se také budete moci setkávat u společností, které se na přípravě časopisu svými odbornými informacemi podílejí a v některých informačních centrech (například Svazu malých bytových družstev, MMR, prodejních a poradenských míst bank, spořitelen a společností zajišťujících správu majetku, konzultačních center pro úspory energií a na některých dalších místech). Časopis Okolo bytu je zaměřen na bytová družstva a SVJ a přináší informacím z oblasti legislativy, správy domu nebo sousedských vztahů. Zasílání časopisu přímo na vaši adresu je možné si objednat na e-mailové adrese: info@okolobytu.cz nebo prostřednictvím formuláře na www.mediaadvice.cz a www.okolobytu.cz. Manipulační poplatek za jeden výtisk tvoří 30 Kč.

Autor: Redakce Okolobytu.cz