Okolo bytu 3/2014

Ke konci srpna vyšlo nové číslo časopisu Okolo bytu. V tomto roce už je to v pořadí třetí vydání a ani v něm nechybí informace z oblasti renovací a revitalizací, zabezpečení i legislativy se zaměřením na bytová družstva a SVJ.

Třetí díl seriálu o zabezpečení

V novém čísle je pro vás na chystán třetí díl seriálu o zabezpečení. V předchozích dílech jsme se věnovali zásadám správného chování vůči příchozím, rizikovým lokalitám i pravidlům zabezpečení. V aktuálním díle na tato téma navážeme malou exkurzí do psychologie a metod bytových zlodějů a vlastností zabezpečovacích prvků.

Pronájmy bytů, investice do bydlení a elektronická nástěnka

Neopomeneme ani nový obchodní zákoník a změny v pronájmu bytů. V oblasti financí se zaměříme na návratnost investic do vlastního bydlení a poradíme vám, kdy se vyplatí. Jako povinnou novinku si představíme elektronickou nástěnku, která vlastně nemusí být jen povinností.

Jak časopis získat?

Časopis Okolo bytu je neprodejný, lze jej získat na tematicky odpovídajících seminářích, zejména celoročních cyklech seminářů projektů Jak to dělají a Dům plný úspor. S časopisem se také budete moci setkávat u společností, které se na přípravě časopisu svými odbornými informacemi podílejí a v některých informačních centrech (například Svazu malých bytových družstev, MMR, prodejních a poradenských míst bank, spořitelen a společností zajišťujících správu majetku, konzultačních center pro úspory energií a na některých dalších místech). Časopis Okolo bytu je zaměřen na bytová družstva a SVJ a přináší informacím z oblasti legislativy, správy domu nebo sousedských vztahů. Zasílání časopisu přímo na vaši adresu je možné si objednat na e-mailové adrese: info@okolobytu.cz nebo prostřednictvím formuláře na www.mediaadvice.cz a www.okolobytu.cz. Manipulační poplatek za jeden výtisk tvoří 30 Kč.

Autor: Redakce Okolobytu.cz