Okolobytu 2/2014

V červnu vyšlo další nové číslo časopisu Okolo bytu – praktické informace pro bytová družstva a SVJ. Přináší informace z oblasti renovací a revitalizací, zabezpečení i legislativy.

Zabezpečení bytů

V únorovém čísle byla zaměřena pozornost na zabezpečení bytů a i v novém čísle se tomuto tématu věnujeme. Tentokrát si posvítíme na chyby, které v zabezpečení děláme především v létě tedy v době dovolených. Rekonstrukce panelových domů probíhají po celé republice. Pouze jeden z nich ale získal první místo v soutěži Panelák roku 2012, kterou vyhlašuje Svaz českých a moravských bytových družstev. Který dům je pro letošní rok vítězem? Čím porotu očaroval? To a mnohem další najdete právě v červencovém čísle časopisu Okolo bytu

Jak časopis získat?

Časopis Okolo bytu je neprodejný, lze jej získat na tematicky odpovídajících seminářích, zejména celoročních cyklech seminářů projektů Jak to dělají a Dům plný úspor. S časopisem se také budete moci setkávat u společností, které se na přípravě časopisu svými odbornými informacemi podílejí a v některých informačních centrech (například Svazu malých bytových družstev, MMR, prodejních a poradenských míst bank, spořitelen a společností zajišťujících správu majetku, konzultačních center pro úspory energií a na některých dalších místech). Časopis Okolo bytu je zaměřen na bytová družstva a SVJ a přináší informacím z oblasti legislativy, správy domu nebo sousedských vztahů. Zasílání časopisu přímo na vaši adresu je možné si objednat na e-mailové adrese: info@okolobytu.cz nebo prostřednictvím formuláře na www.mediaadvice.cz a www.okolobytu.cz. Manipulační poplatek za jeden výtisk tvoří 30 Kč.

Autor: Redakce Okolobytu.cz