Plánujete rekonstrukci nebo řešíte dodávku tepla?

Plánujete rekonstrukci nebo řešíte dodávku tepla?

Foto: DPU

Zkušenosti s dotacemi, plánování rekonstrukce domu, úspory při vytápění z CZT – jsou to právě ta témata, která i ve vašem domě řešíte? V tom případě si poznačte do diáře 19. září. V rámci doprovodného programu veletrhu FOR ARCH 2015 pro vás, BD a SV (SVJ), budou připraveny aktuální informace, rady a doporučení, se kterými se seznámíte na semináři Domu plný úspor. Jaká konkrétní témata jsou připravena?

Nová zelená úsporám 2015 pro bytové domy v Praze, zkušenosti s realizací

Jako přednášející v této části semináře vystoupí Ing. Pavel Zteiskar, který již několik žádostí o dotaci z programu Nová zelená úsporám úspěšně zpracoval a s účastníky semináře se podělí o získané praktické zkušenosti. Při svém vystoupení se bude se věnovat hlavně přípravě projektové dokumentace na revitalizaci a její návaznosti na kvalitně zpracované žádosti o dotaci.

Významné úspory při vytápění bytového domu z CZT

Tato část semináře je zaměřená na aktuální situaci v Praze, kdy společnost Pražská Teplárenská a.s. své zákazníky převádí na nový systém účtování a měření tepla, takzvanou výkonovou sazbu. Jan Hrabák ze společnosti DPU ENERGY s. r. o. seznámí účastníky s tím, co přechod na novou výkonovou sazbu znamená pro koncové uživatele a jaká opatření je potřeba provést, aby nová smlouva přinesla finanční úsporu na místo možné ztráty.

Seminář proběhne 15. 9. 2015 na Pražském výstavišti PVA v Letňanech hned dvakrát, a to konkrétně dopoledne od 10.00 do 11.30 a odpoledne od 16.00 do 17.00 hodin. bližší informace o veletrhu FOR ARCH najdete na www.forarch.cz.

Autor: DPU REVIT