Plastová madla na zábradlí – moderní materiály v panelových domech

Panelové domy jsou u nás běžnou formou bydlení a mnoho lidí v nich našlo svůj domov. I panelové domy však pomalu zastarávají a v mnoha ohledech už potřebují dost zásadní zásahy a renovace, aby držely krok s dobou. Není ale nutné všechno kompletně vyměnit. Část původního vybavení, které ještě funguje, lze zachovat a je možné ho pouze zrenovovat. Lze tím ušetřit spoustu peněz a i z menší opravy lze vytěžit dokonale moderní vzhled interiéru. Právě takovou renovací je možné nechat projít plastová madla na zábradlí na schodištích a chodbách. Plastová madla byla v soutěži TOP Panel 2015 zařazeno do kategorie Vybavení interiéru.

Nejširší nabídka madel

Výměnou madel za nové nebo dokonce jejich výrobou, se zabývá specialista na plastová madla, firma Dastech a své výrobky prezentuje na www.madlapropanelovedomy.cz. Zákazník si tak může zakoupit český výrobek, s kterým osvěží vzhled společných prostor a nebude ho to ani moc stát. Firma Dastech disponuje nejširší nabídkou madel na českém a slovenském trhu a poskytuje svým zákazníkům nové trendy v materiálech.

Zvolit můžete dřevěný dekor

Nový typ plastových madel je vyrobený z kvalitních plastů s velice dlouhou životností a lze jím nahradit celá původní madla nebo jenom jejich chybějící části. Díky tomu není nutné investovat do kompletní výměny. Pro náročnější zákazníky je připravena varianta plastových madel s imitací dřevěného dekoru, která zútulní interiér chodby a poskytne jí přírodní vzhled.

Do skupiny plastových madel patří profily označené DA1, DA2 a MO1, z nichž první dva typy pochází z vlastní výroby firmy Dastech. Jedná se o pevná, neohebná madla vyráběná z materiálů jako je Novodur® a nadouvaný polystyren. Pro lepení madel jsou vhodná dodavatelem doporučená laboratorně odzkoušená lepidla. Plastové madlo DA1 se dodává v několika základních barvách, při větším odběru si zákazník může volit barvy dle vzorníku RAL, kdy je madlo plně probarvené ve hmotě. Koncovky, spojky a rohy jsou vždy nabízeny v černé barvě.

Plastová madla na zábradlí se vyznačují:

  • Dlouholetou životností a barevnou stálostí. Výroba využívá technologicky vyspělé a kvalitní plasty.
  • Plně probarvený materiál v celé hmotě zaručuje, že i když se madlo poškodí, například stěhováním, rýhy nejsou na madle tolik znatelné, jako je tomu v případě jiných materiálů.
  • Pohodlným uchopením. Plastová madla se díky své kompaktnosti snadno uchopí, ruka ho jednoduše obejme, což je důležité pro bezpečný pohyb na schodišti.
  • Snadnou hygienickou údržbou madla.

Veškeré typy madel lze objednat přímo od firmy Dastech s.r.o., prostřednictvím web stránek www.madlapropanelovedomy.cz. Samotnou instalaci nových madel může provést na klíč firma Dastech s.r.o., která je zodpovědná také za odborný servis, který spočívá v demontáži původních madel a odborné montáži plastových madel za přesného dodržování správného technologického postupu instalace, zhotovení rohů, zakončení a spojů madel. Samozřejmá je odborná konzultace, zaměření, rozpočty a návrhy zdarma. Anebo si zákazník může zakoupit materiál pro vlastní montáž, kterou může konzultovat na zákaznické lince 800 320 151.

Autor: Redakce Okolobytu.cz