Podzimní vydání časopisu Bydlet v panelu již v prodeji

Hned první článek podzimního vydání časopisu Bydlet v panelu nám přinese hned několik důležitých rad jak na malý prostor – jen málokdo z nás by mohl říci, že má doma místa opravdu dost. Víte například, jak zvětšit malou předsíň nebo s jakými barvami se nám bude malá místnost zdát větší? Do malé předsíně si pořídíme velké zrcadlo a malou místnost vymalujeme světlými barvami. Pokud se vám líbí sytý a výrazný odstín, použijte jej pouze na zvýraznění části stěny. Tipů jsme ale pro vás připravili mnohem více, a nejenom do malých prostor.

Jaké informace vás čekají?

Nejprve se zastavíme v kuchyni a podíváme se, jak dopadl velký test tyčových mixerů, který provedl deník MF Dnes ve spolupráci s PRE. Máte doma vítěze nebo některého z dalších bodovaných míst? V každém případě jme doplnili pravidla pro správný výběr a jako bonus – několik opravdu dobrých receptů.

Také v tomto čísle nemohla chybět rekonstrukce koupelny. Tentokrát proběhla skutečně ve velkém stylu a rozhodně nebyla skoupá na nevšední řešení. Nechte se inspirovat! Ještě do zimy můžeme spolu s námi stihnout výměnu oken. Jak to bude probíhat? Na co bychom měli dát opravdu pozor?

Spolu s novými okny často řešíme i zateplení. Nové informace jsme spolu s odborníky připravili v článku Kvalitní zateplení? Tři kroky, které musíte znát!

Spolu s jedním pražským SVJ jsme se pustili do zasklívání lodžie. Kromě základních informací o výhodách, průběhu a podmínkách správného výběru, jsme si nechali zpracovat i několik nabídek od realizačních firem. Kterou byste zvolili vy?

Naposledy jsme zavítali do Bíliny, kde jsme již od loňského roku sledovali průběh komplexní regenerace panelového domu se stovkou bytových jednotek. Co bylo nejtěžší a co by poradili ostatním?

Závěr časopisu bude patři lehčím tématům, které jsou ale pro mnohé z nás přesto důležité – bydlí i s vámi čtyřnohý přítel pes? Jak to v bytě zvládneme nejlépe?

V novém vydání časopisu Bydlet v panelu, které vyšlo 30.9., naleznete i řadu dalších témat.

Autor: Redakce Okolobytu.cz