Portál o bydlení poradí i se státní podporou

Uvažujete o tom, že byste využili některou z forem státní podpory? Jenže nevíte, která by pro vás byla nejlepší nebo zda byste na ní dosáhli? Obraťte se na poradnu Portálu o bydlení, kde vám vysvětlí vše co potřebujete vědět.

Čekají na vás podrobné a přehledné informace

Nevíte, kterou formu státní podporu mohou čerpat společenství vlastníků jednotek a která je naopak určená obcím? Poskytované podpory jsou seřazeny v podrobném přehledu – jsou rozděleny jak podle resortů, tak i podle toho, komu jsou primárně určeny.

Pokud chcete vysvětlit cokoliv dalšího, zašlete dotaz na poradnu Portálu o bydlení – využijte k tomu mailovou adresu info@portalobydleni.cz

Která témata mají největší ohlas?

V poradně se samozřejmě vracíme i k tématům, kterým jsme se na Portálu o bydlení věnoval dříve. Velký ohlas nadále mají například dotazy týkající se vyúčtování a odpovědi na ně, stejně jako problematika vztahu majitelů a nájemníků v souvislosti se změnami, které zavedl nový občanský zákoník od ledna 2014.

Prostor pro váš názor

Pokud poradit nepotřebujete, ale rádi byste vyjádřili svůj názor na změny v legislativě, můžete vyplnit náš dotazník – výstupy z něj mohou posloužit zákonodárcům při přípravě změn v legislativě.

Zdroj: Portál o bydlení

Autor: Redakce Okolobytu.cz