První letošní vydání elektronického zpravodaje pro bytová družstva a SVJ

Koncem února bylo rozesláno první letošní vydání elektronického zpravodaje pro bytová družstva a SVJ. Počátek roku je standardně období, kdy se již definitivně můžeme seznámit s možnostmi nebankovního financování, které by bytovým družstvům a SVJ mohly pomoci s rekonstrukcemi domů. To je také první hlavní téma tohoto vydání.

Odborníci se shodují – opravy se nevyplatí příliš odkládat

Technický stav domu i jednotlivých zařízení se bude nadále zhoršovat a ve výsledku zaplatíte více. Správně navržená rekonstrukce domu také přinese nižší spotřebu energií na vytápění, případně provoz domu. Ke správným výchozím informacím nám pomůže i energetický štítek domu, který od počátku letošního roku prochází velkými změnami. Nyní, s blížícím se koncem topné sezóny, nastává také ideální čas, věnovat se systému vytápění.

Hledáte řešení, které by nabízelo úsporný provoz a komfortní obsluhu?

Dobrým tipem je kombinace plynového kotle s tepelným čerpadlem. Do systému vytápění patří i radiátory. Funkčnost považujeme za samozřejmost, víte ale, že i radiátor může interiéru slušet?

V e-lettru také naleznete aktuální informace a termíny na některá letošní sympózia, věnující se právě problematice bytových družstev a SVJ.

Elektronický zpravodaj pro bytová družstva a SVJ je 5× ročně rozesílán na vyžádání na více než 8 000 adres bytových družstev a SVJ.

K odběru e-lettru pro bytová družstva a SVJ se lze přihlásit na adrese: www.probdsvj.cz.

Autor: Redakce Okolobytu.cz