Renovace bytového domu s Modrou pyramidou nyní za nejatraktivnější úrokové sazby

Nová zelená úsporám přináší pro rekonstrukce bytových domů v Praze skutečně mimořádné podmínky, ale velice výhodné podmínky nabízejí i banky. Například nyní můžete získat úvěr s úrokovou sazbou již od 1,39 % p. a. S Renoúvěrem Multi od Modré pyramidy tak můžete mít rekonstrukci vašeho bytového domu ještě výhodnější. Modrá pyramida nyní nabízí financování rekonstrukce bytového domu za nejatraktivnější úrokové sazby. Ušetřit tak můžete dokonce hned třikrát. Jednou díky dotacím, podruhé mimořádně výhodným financováním a potřetí snížením nákladů na spotřebu energií, které rekonstrukcí získáte.

S Renoúvěrem Multi Modré pyramidy můžete získat peníze na rekonstrukci a modernizaci bytového domu. Investice do modernizace domu zajistí úsporu nákladů na energie, prodlouží životnost domu, zvýší komfort bydlení a v neposlední řadě také zvedne celkovou hodnotu domu i jednotlivých bytů. Úvěrem lze také financovat úhradu kupní cenu nemovitosti prodávané v rámci privatizace nebo refinancovat již poskytnuté půjčky.

Výhody Renoúvěru Multi

  • vedení a správa účtu překlenovacího úvěru zdarma
  • bez nutnosti počátečního vkladu
  • úvěr lze získat bez zajištění až do 30 000 000 Kč
  • fixace na 202 měsíců, což je téměř 17 let!

Velice nám záleží na spokojenosti našich klientů a jejich důvěře v naši společnost. Jako člen finanční skupiny Komerční banky, která patří mezi největší a nejstabilnější v České republice, poskytujeme vždy perfektní klientský servis. I proto je samozřejmou součástí našich služeb také finanční poradenství zdarma. Rádi si s vámi domluvíme termín našeho setkání.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat

Petr Bartoň, Modrá pyramida – petr.barton@mpss.cz, mobil 604 989 778

Autor: komerční prezentace