Soutěžte s námi o vstupenky na jarní veletrhy!

V termínu od 21. do 24. února v areálu holešovického Výstaviště se bude konat již 8. ročník odborného veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ /mezinárodní veletrh moderní vytápění a energie/ a 2. ročník specializovaného veletrhu KRBY A KAMNA /odborný veletrhy krbů, kamen a designového vytápění/.

Oba veletrhy jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Veletrhu se zúčastní české ale i zahraniční firmy, které představí nové trendy ve vytápění, v tepelných úsporách a využití energie.

Hlavním tématem souběhu veletrhů budou opět tepelná čerpadla, jejich ekonomika a provoz, snižování energetické náročnosti budov s využitím tepelných čerpadel a tepelná čerpadla se zapojením do otopného systému s využitím solárních panelů. Návštěvníci se mohou více dozvědět o nové certifikaci (štítkování) budov, která díky zákonu 406/2000 vejde v platnost od ledna 2013. Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům na dotazy ohledně těchto témat a také poradit jak uspořit energie a jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové prostory, průmyslové prostory a další. Dalším ze zajímavých témat veletrhu bude vytápění pomocí kotlů na dřevo a pelety brikety, které dodržují přísné evropské emisní normy a především se zaměřují na vytápění ekologickým palivem, což v porovnání s ostatními palivy stále patří k dlouhodobě nejlevnějším palivům. Navíc novela zákona o ochraně ovzduší, která vstoupila v platnost v září přiměje velkou část lidí vyměnit svůj kotel za účinnější a ekologičtější kotel třetí nebo vyšší emisní třídy.. Kromě již zmíněných produktů, budou k vidění, designové radiátory, podlahové vytápění, solární systémy, komínové systémy, rekuperace, bojlery a kotle na ohřev vody.

Dalším a zajímavým souběžně konaným veletrhem bude již zmiňovaný třetí ročník jediného specializovaného veletrhu krbů, kamen a designového vytápění v ČR – KRBY A KAMNA, kde se návštěvníci mohou seznámit s trendy designu krbů a kamen a jejich využití pro praktické bydlení.

Získají informace ohledně návratnosti financí za koupi teplovodního krbu. Návštěvníky čeká řada novinek od prestižních výrobců, dovozců prodejců krbů a kamen. Po celou dobu veletrhu se budou již po sedmé konat odborné přednášky na aktuální témata: jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu. Návštěvníci zde získají bezplatné poradenství jak ušetřit a snížit platby za energii, mohou zde konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim pomohou s návrhem vytápění pro rekonstruované, nízkoenergetické či pasivní domy. Oba veletrhy jsou především určeny všem návštěvníkům, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů a také odborníkům z oboru vytápění, kteří mají zájem se dozvědět o novinkách firem jako jaou např. Stiebel Eltron, Regulus, NIBE, Tepelná čerpalda AIT, BUderus, Fenix trading, Atrea, TOP_EL. ABX, Haas+Sohn, Romotop, Rioni, Verne, Scandique, Morso, Termokomfort, PRE atd.

Souběžně se zmiňovanými veletrhy se také bude konat veletrh: Dřevostavby. Všechny zájemce o moderní a ekologické bydlení srdečně zveme k návštěvě veletrhu!

Více informací naleznete na www.modernivytapeni.cz.

Soutěžte s námi!

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje souběžný veletrh, který probíhá zároveň s veletrhem MODERNÍ VYTÁPĚNÍ?

  1. Nový byt a Dům
  2. Krby a kamna
  3. Amper

Odpovědi zasílejte na info@okolobytu.cz s označením „jarní veletrhy“ do 30.1.2013. Pro 25 výherců máme připravené vždy dvě vstupenky na jarní veletrhy.

Autor: Redakce Okolobytu.cz