Soutěžte s námi o vstupenky na veletrh PRAGOINTERIER!

Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. – 16. března 2014 v historickém Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích moderní design a v rámci jedné vstupenky nabídne také oblíbené Hrnčířské trhy, které představí lidovou tvorbu 80 keramiků a výtvarníků.

soutez

Vystavovatelé nabídnou návštěvníkům lákavou podívanou a skvělou možnost nákupu toho nejzajímavějšího, co v současné době odborníci na designový nábytek ve světě nabízejí. Špičkoví bytoví architekti a designéři Vám navíc zdarma pomůžou vyřešit celkový design Vašeho interiéru tak, aby byl příjemný nejen na pohled, ale i po stránce praktického využití.

27. ročník tradičního veletrhu PRAGOINTERIER 2014 nabídne celkový přehled vybavení bytu od podlahy až po strop. Prodejní výstava je vhodná pro všechny, kteří plánují zařídit se v novém, i pro Ty, kteří chtějí jen pozměnit, vylepšit nebo doplnit svoje bydlení. Pokud změny zatím nechystáte, díky této výstavě proniknete do tajů nejnovějších materiálů, tvarů i designu. Návštěvníky veletrhu čeká také kvalitní doprovodný program složený z přednášek a soutěží. Více informací naleznete na www.pragointerier.cz.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník veletrhu PRAGOINTERIER proběhne v roce 2014?

  1. 27. ročník tradičního veletrhu PRAGOINTERIER 2014
  2. 21. ročník tradičního veletrhu PRAGOINTERIER 2014
  3. 25. ročník tradičního veletrhu PRAGOINTERIER 2014

Své odpovědi zasílejte na soutez@npmedia.cz s označením VELETRH PRAGOINTERIER do 1.3.2014. Správné odpovědi odměníme vstupenkami na veletrh.

Autor: Redakce Okolobytu.cz