Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Předvánoční veletrh na Výstavišti v Praze Letňanech opět oslní návštěvníky svými vánočními dekoracemi, originálními dárky i slavnostní atmosférou Ty nejbáječnější vánoční nákupy spojené se zábavou již počtvrté nabídne populární akce stříbrné vánoční dny, která proběhne v PVA EXPO PRAHA – Letňany od čtvrtka do neděle v termínu 6.-9.prosince 2012.

Návštěvníci tak mohou v dostatečném časovém předstihu nakoupit neotřelé dárky, vánoční dekorace, ale u tradiční slavnostní pochutiny a delikatesy. Kromě nezbytného vánočního sortimentu připraví vystavovatelé na svých reprezentativních expozicích také nabídku různorodého, kvalitního spotřebního zboží. Přímo čeští výrobci a výhradní dovozci představí své zajímavé výrobky u oboru hraček, módy a módních doplňků, sportu, kosmetiky a zdravého životního stylu, potřeb pro domácnost, bytového textilu, ale i služeb nejrůznějšího charakteru. Mnohá zvučná jména českých firem mluví za vše. Na veletrhu budou vystavovat, ale především také prodávat za velice výhodné ceny, například firmy KARLOVARSKÝ PORCELÁN, bižuterie značek MADE IN JABLONEC a SWAROVSKI, H&D HOME DESIGN, MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ, AXON SPORT, FYTOPHARMA, MODĚVA, VŘÍDLO KARLOVY VARY a mnohé další. Příjemné překvapení čeká na návštěvníky také ve formě DOPROVODNÉHO PROGRAMU. Ve Vstupné hale předvedou svá milá vystoupení dětské pěvecké a taneční soubory. Vystavovatelé z oboru GASTRA přichystají ochutnávky, připraveny budou i herny a výtvarné dílny pro děti.

Relaxaci a vánoční atmosféru zpříjemní stylové kavárny, linoucí se koledy i profesionální vánoční výzdoba, o kterou se v letošním roce postará renomovaná firma MK MONT ILLUMINATIONS z Klášterce nad Ohří.

Stylový ČESKÝ JARMARK, který bude součástí veletrhu, rozšíří komplexnost nabídky o vyhledávané řemeslné výrobky jako je keramika, dřevěné hračky, rukodělný textil a další tvůrčí doplňky. Každý návštěvník se může do veletržního vánočního dění zapojit dokonce aktivně.

Tradičně proběhne SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROMEK. Stromky budou naaranžovány vystavovateli a jejich hodnocení proběhne formou návštěvnické ankety. Výherci ankety mohou navíc získat zajímavé výherní ceny. Krásnou tradicí se stala také spolupráce veletrhu s nadací KLOKÁNEK. Děti zdobí vlastnoručně vyrobenými ozdobami vánoční soutěžní strom, pod který jim návštěvníci i vystavovatelé kladou dárky. I dárek od vás určitě najde ty správné rozzářené oči. STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nabídnou opravdu vše, co k předvánoční atmosféře patří. Originální a kvalitní dárky pro celou rodinu, zábavu, relaxaci i inspiraci. Nespornou výhodou pro předvánoční veletrh zůstává i velice snadná dostupnost areálu, který se nachází přímo u stanice metra a dále výstaviště disponuje velkokapacitním parkovištěm.

Jste srdečně zváni na akci s puncem KOUZLA VÁNOC.

Autor: Redakce Okolobytu.cz