Už jste postřehli naši novinku iRádce?

Připravujete rekonstrukci, potřebujete snížit náklady na vytápění, nedaří se vám odhlasování na členské schůzi, případně hledáte legislativní informace a jejich výklad pro vaši praxi bytového družstva, či SVJ? To jsou jen některé z řady oblastí, se kterými se budete postupně setkávat v informační řadě našeho iRádce. Tyto informační brožury jsou pro vás k dispozici na stránkách okolobytu.cz, kde si je můžete zdarma stáhnou ve formě pdf do svých počítačů. Tímto však nekončí. Už zveřejnění iRádci budou pravidelně aktualizováni, aby vám neunikla žádná nová a důležitá informace.

Co už u nás najdete?

Aktuálně je k dispozici pět vydání iRádců. První z nich se zabývá problematikou ohledně výtahů. Poradíme vám, jestli je lepší rekonstrukce nebo se vám vyplatí nový výtah. Druhý v řadě vyšel iRádce zaměřený na nejčastější chyby v zabezpečení domu. Na tuto tématiku navazuje i třetí iRádce, který poradí, jak zvýšit zabezpečení vašeho bytu. Čtvrtý iRádce přináší přehled finančních podpor na výstavbu a rekonstrukci domu a aktuálně nejnovější vydání se věnuje novému občanskému zákoníku v oblasti nájmu bytů.

Co vás čeká?

Novinka iRádce se bude stále rozšiřována. V nejbližších dnech pro vás chystáme tyto dvě témata. První se bude zabývat bytovým družstvům a internetovým stránkám. Druhé téma se bude věnovat problematice vznikající v rámci povinnosti osazení radiátorů měřiči tepla. Jsou nějaká témata, ve kterých tápete i vy? Napište nám, co přesně vás zajímá a v čem potřebujete poradit.

Kontakt do redakce:

info@okolobytu.cz

Autor: Redakce Okolobytu.cz