Vestavěná skříň pětkrát jinak

Vestavěná skříň pětkrát jinak

Vhodné umístění vestavěné skříně výrazně ovlivní její budoucí využívání a také i výsledný dojem z místnosti, který obohacuje především kvůli svému designovému vzhledu. Díky výrobě skříní na míru, se nemusíte bát, že skříň nezapadne do Vašeho stávajícího interiéru. Můžete si vybrat z bohatého výběru materiálu a skříň obohatit i zrcadlem, které opticky místnost zvětší. Podstatnou výhodou jsou i doplňky, které pomohou s uspořádáním skříně.

Kam zvolit umístění skříně na míru?

Při výběru místa pro vestavěnou skříň přemýšlejte nad tím, kdo všechno ji bude využívat. Jinak bude zařízená skříň pro muže, ženu a jiné nároky na využití bude mít dítě. Pomůžeme Vám vybrat prostor, kde vestavěnou skříň nejlépe využijete.

1. Ložnice

Skříň v ložnici je vhodná pro oblečení obou partnerů. Ložnice bývá místnost, která je využívána především ke spánku a příliš mnoho nábytku zde kromě postele nepotřebujete. Pokoj, kde lidé spí, by měl být útulný a příjemný. Vestavěná skříň vytvoří jedno místo, kam lze umístit nejen oblečení, ale i doplňky, kosmetiku a mnoho dalšího. Na věci se nepráší a místnost působí čistě a uklizeně. Vestavěnou skříň můžete vybavit dle svých potřeb doplňky. Nejvíce zde však oceníte vysouvací ramínka, různé druhy šatních tyčí, výsuvných policí nebo praktické šuplíky. Pro ukládání spodního prádla či sportovního oblečení jsou vhodné drátěné police a drátěné koše. Kalhotovníky, kravatovníky a páskovníky ocení ve skříni především pánové. Kalhoty, kravaty a pásky budou vždy přehledně urovnané.

2. Dětský pokoj

V dětském pokoji bývá většinou spousta hraček, oblečení či věcí do školy. Skříně na míru velmi pomohou zorganizovat prostor. Pokojíček skříň snadno díky barevným materiálům ho rozveselí a udělá nevšedním. Skříň se dá navíc zkombinovat s dalším nábytkem na míru, které využijí malé děti i školáci. Nábytek v pokoji by měl odpovídat koníčkům a povaze dítěte, tak aby se zde cítilo příjemně. Ve skříni na míru v dětském pokoji by neměly chybět drátěné koše na hračky a plyšáky a poličky i šuplíky by měli být umístěné v dolní části skříně, aby dítě na vše potřebné bezpečně dosáhlo. Starší dítě využije prostory pro ukládání knih a potřeb do školy.

3. Obývací pokoj

Obývací pokoj musí vypadat reprezentativně, právě proto, že je to místo, kam usadíte návštěvu. Dominantou obývacího pokoje bývá sedačka, ale také prostor na ukládání věcí a televize. Skříň může vytvořit dělící stěnu v pokoji nebo ji lze využít jako stěnu právě u zmíněné televize. Budete mít skvělé prostory, kam lze uložit knihy, květiny, rámečky s fotografiemi, suvenýry z cest a mnoho dalšího.

4. Předsíň

Vestavěná skříň v předsíni je vhodná pro ukládání kabátů, sezónního oblečení, prostředků na úklid a především bot. Díky drátěným doplňkům budete mít boty přehledně vyskládané a snadno se ve skříni zorientujete. Hospodyňky ve skříni ocení speciální držáky na žehličku i vysavač. Vše bude uklizené na svém místě. Právě proto, že je předsíň první místo v bytě, které každý při vstupu uvidí, je třeba, aby působilo dobrým dojmem.

5. Šatna

Komfortní řešení pro skladování nejen oblečení nabízí šatna. Může se jednat o samostatný pokoj nebo i část velkého pokoje. Šatna vytvoří jedinečný prostor pro uložení oblečení obou partnerů či více dětí. Oblečení bude dýchat, ale díky skladovacímu systému se na něj nebude prášit a vy budete mít mnohem lepší přehled ve všem oblečení. Šatna je vhodná do prostorného domu i bytu. Každý kdo jí má, si ji zamiluje. Uspořádání skříně a její návrh si můžete vyzkoušet v online 3D návrháři.

Již víte, kam umístíte vestavěnou skříň? Pokud ne, tak využijte pomoci odborníků z firmy KOMANDOR, kteří Vám s výběrem místa a realizací rádi pomohou.

Autor: Redakce Okolobytu.cz