Za jakých podmínek můžeme skutečně získat dotaci Nová zelená úsporám pro bytové domy v Praze?

Za jakých podmínek můžeme skutečně získat dotaci Nová zelená úsporám pro bytové domy v Praze?

Plánujete rekonstrukci vašeho domu? Je opravu ideální doba. Kromě mnohokrát zmiňovaným nízkým úrokovým sazbám rychlému rozhodnutí nahrává také dotační program Nová zelená úsporám pro bytové domy v Praze. Teorie a úvahy jsou však jedna věc, realita druhá. Rady přímo z praxe, včetně konkrétních příkladů s finančními modely reálných domů, můžete získat na bezplatném semináři Akademie pro bytové domy.

Revitalizace bytových domů může být až o 60 % výhodnější

Chystáte se pro revitalizaci vašeho bytového domu využít program Nová zelená úsporám pro bytové domy v Praze? Přijďte si pro informace o tom jak na to. V rámci cyklu Akademie pro bytové domy se v květnu uskuteční další bezplatný seminář, na kterém se dovíte všechno o nových podmínkách tohoto dotačního programu.

Za pozornost jistě stojí, že za stávajících podmínek vychází nyní dotace na revitalizaci bytových domů v Praze až o 60 % vyšší než u minulé výzvy. Dotované položky jsou navíc rozšířeny například o projektovou dokumentaci. Během prezentace bude rozdíl výzev 2015 a 2016 pro zajímavost ukázán na konkrétních bytových domech, kde majitelé už o dotaci žádali.

Účastníci semináře se také dovědí mnoho důležitých informací, jak správně připravit revitalizaci bytového domu, aby dosáhli maximální ekonomické návratnosti prováděných opatření. V závěru budou přednášející k dispozici pro konkrétní dotazy účastníků semináře. Seminář je pro všechny registrované zdarma.

Kdy a kde se seminář koná?

Seminář proběhne tradičně v centru zákaznických služeb společnosti PRE v Jungmanově ulici v Praze dne 10. 5. 2016 v 17.00 hod. Počet přihlášených je omezen kapacitou sálu. Seminář je pro registrované účastníky zdarma.


Autor: Redakce Okolobytu.cz