Zastiňte látkovými roletami Bematech každé okno

Zastiňte látkovými roletami Bematech každé okno

Ne náhodou se rolety vrátily na výsluní zájmu o interiérovou stínicí techniku. Maximální rozměry celé konstrukce (6mx5m) umožňují snadno zastínit velké plochy, jako jsou prosklené stěny a příčky nebo rozměrná okna. Díky zakázkovému řešení, které společnost Bematech nabízí, jsou rolety rovněž vhodným prostředkem ke stínění do střešních oken, atypických otvorů či výklenků.

Zákazník je svým pánem

Výroba látkových rolet do plastových oken i dřevěných vyžaduje od každého klienta zapojení, které je klíčem k výslednému produktu. Roli při výběru a konfiguraci rolet hraje úplně vše. V Bematechu nás zajímá účel a umístění rolet, způsob montáže, rozměry stínění, typ ovládání, požadavky na barevnost pevných částí rolety i dekor použité látky. Cenu výrobku na míru jsme vám proto schopni sdělit až na základě konkrétní specifikace.

Bematech je českým specialistou na rolety

Svěřte se do rukou výrobce rolet s nejrozsáhlejší kolekcí látek a zabydlete váš domov pomocí bytových textilií, které nutně nemusí sloužit pouze ke stínění. Odstín, dekor, sílu a průsvitnost látky vybírejte podle účelu rolety a jejího umístění v rámci interiéru. Přeci jen budete mít zřejmě jiné požadavky na látkové rolety do oken v obývacím pokoji a jiné v ložnici. Zcela průsvitné, propouštějící denní světlo i kompletně zatemňující látky najdete v katalogu látek Bematech. Na požádání je možné použít i speciální textilie, jako jsou látky s teflonovým povrchem do vlhka nebo nehořlavé látky.

Konzoly Infinity jsou vyšší designová třída

Ke stínění lze přiobjednat stylové konzoly, které Bematech navrhl speciálně pro rolety. Jejich hlavní předností je design, který stínění posouvá ještě o třídu výš. V případě motorického ovládání v sobě navíc konzola Infinity ukrývá kabel, takže roleta působí čistým dojmem. Bematech nabízí konzoly hranaté, oblé nebo s bočním a čelním krytem v jednom.

Technická stránka rolet

Látkové rolety se běžně montují třemi různými způsoby, a to na rám okna, do špalet nebo nad okno. Stínění se bez omezení používá do dřevěných i do plastových oken. Ovládání se dle přání klienta řeší řetízkem, pružinou, klikou nebo motoricky. Elektrické ovládání doporučujeme používat u rolet velkých rozměrů. Mimo to zajišťuje uživatelský komfort a ochranu stínění před poškozením.
Prohlédněte si vzorové kalkulace s cenami, nebo si rovnou zažádejte o nabídku zdarma - přímo na stránkách www.bematech.cz. Návrh řešení nebo kalkulaci vám zašle přímo centrála firmy Bematech nebo některý z jejích obchodních partnerů. Vedle Prahy, Brna a Ostravy najdete zástupce i v ostatních regionech.

Autor: Redakce Okolobytu.cz