Zimní vydání časopisu Bydlet v panelu již v prodeji

Pojďte se podívat, co všechno může nabídnout typický byt 3+1 a jaké změny nám přinese v několika verzích rekonstrukce. Ke každé z nich je připojeno i několik šikovných tipů, které se budou ke konkrétní situaci určitě hodit. Při výběru stylu bytu pak přijdou vhod informace o tapetách a jejich trendy – zejména když následují rady bytové designérky. Pak ještě bude zbývat vybrat vhodné dveře – víme, jak na to! V části časopisu, která je věnovaná vybavení bytu, se podíváte ještě do kuchyně, protože i tam je opět mnoho nového.

V celém bytě používáme spotřebiče. Kolik nás stojí jejich provoz? Více, než byste čekali! Spolu s Pražskou energetikou se budete moci seznámit s nejnovějšími trendy, na které bychom měli při jejich výběru rozhodně pamatovat. Čím více se jimi budeme řídit, tím lépe, protože o to více ušetříme! Energeticky úsporné spotřebiče se o to postarají za vás.

V těchto měsících se také více zajímáme o zdroje tepla. Důležité je, že ani u nich už v bytě nemusíme slevovat ze vzhledu. Od bytu je jenom krok k celému domu. I o tom, jak bude vypadat a v jakém stavu bude, rozhoduje kvalita našeho bydlení. Proto bychom si neměli nechat ujít zkušenosti těch, kteří již mají rekonstrukci domu za sebou. V novém vydání časopisu Bydlet v panelu, které vyšlo 5. prosince, naleznete i řadu dalších témat.

Autor: Redakce Okolobytu.cz