Články

Hledáte nové bydlení?

Každoročně míří všichni, kteří hledají nové bydlení nejen v Praze a Středočeském kraji, na veletrh Bydlení, nové projekty. Svou nabídku zde představují nejvýznamnější developeři a realitní kanceláře, na veletrhu se tak návštěvníci mohou tváří v tvář setkat s komplexním průřezem trhu. Letošní 19. ročník se uskuteční na výstavišti v Praze Letňanech v termínu 21. – 24. 3. 2013. celý článek »

Soutěžte s námi o vstupenky na jarní veletrhy!

V termínu od 21. do 24. února v areálu holešovického Výstaviště se bude konat již 8. ročník odborného veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ /mezinárodní veletrh moderní vytápění a energie/ a 2. ročník specializovaného veletrhu KRBY A KAMNA /odborný veletrhy krbů, kamen a designového vytápění/. celý článek »

Vyhrajte lístky na veletrh Dřevostavby 2013!

Podtitul veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 zní 8. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií. Přesně to také můžete v Holešovicích očekávat. Naprostá většina vystavovatelů předchozích ročníků pokračuje účastí v úspěšné tradici veletrhu DŘEVOSTAVBY a mnoho kvalitních firem bude mít svou premiéru. Podporujeme dřevěné stavby a firmy, které se dřevem pracují. V jednotlivých halách již najdete oborově firmy, které k sobě patří. celý článek »

Vyhrajte lístky na Pragointeriér!

Také se chcete doma konečně cítit jako doma? Pomůžeme Vám! Mezinárodní veletrh bytového designu Pragointerier představí 14. – 17. února 2013 moderní design a navíc můžete vyhrát luxusní nábytek! celý článek »

Panel 2013 + startuje

Od 11. ledna 2013 bude Státní fond rozvoje bydlení přijímat žádosti do programu nízkoúročených úvěrů na opravy a modernizace bytových domů. Program nahradí předchozí dotaci komerčních úvěrů přímo nízkoúročený úvěrem, který bude poskytovat SFRB. celý článek »

Navštivte veletrh DŘEVOSTAVBY 2013

Podtitul veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 zní „8. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií“. Přesně to také můžete v Holešovicích očekávat. Naprostá většina vystavovatelů předchozích ročníků pokračuje účastí v úspěšné tradici veletrhu DŘEVOSTAVBY a mnoho kvalitních firem bude mít svou premiéru. celý článek »

Zimní číslo časopisu Bydlet v panelu již v prodeji

Během dlouhých zimních se nechte inspirovat novým číslem časopisu Bydlet v panelu. Nevíte si rady s úpravou interiéru bytu a nechcete se pouštět do nákladné rekonstrukce? Právě pro vás je první článek. Několik doplňků či nápadná tapeta změní celý byt. Poradíme i těm, kteří uvažují o rekonstrukci části bytu. Jak se přesvědčíte v našich článcích, tak i na malém prostoru koupelny můžete čarovat a ne každá rekonstrukce kuchyně změní celý byt v bojiště. Právě zima je také obdobím, kdy nám nejvíce schází přirozené světlo. Jak si vybrat… celý článek »

Nové číslo časopisu Okolo bytu #2

Nevíte kde hledat informace týkající se bytových družstev a SVJ? Vyzkoušejte tištěný časopis Okolo bytu 1/2012, který přináší informace z oblasti legislativy, správy domu nebo sousedských vztahů. Poradí Vám také jak zlepšit interiér vašeho bytu nebo jak upravit exteriér domu tak, abyste se v něm cítili dobře. Věnuje se situacím a problémům, s nimiž se při správě domu a péči o něj setkávají zástupci bytových družstev a SVJ i jednotliví vlastníci bytů. celý článek »

Stříbrné vánoční dny v Letňanech

Předvánoční veletrh na Výstavišti v Praze Letňanech opět oslní návštěvníky svými vánočními dekoracemi, originálními dárky i slavnostní atmosférou Ty nejbáječnější vánoční nákupy spojené se zábavou již počtvrté nabídne populární akce stříbrné vánoční dny, která proběhne v PVA EXPO PRAHA – Letňany od čtvrtka do neděle v termínu 6.-9.prosince 2012. celý článek »

E-letter pro BD a SVJ právě vychází

Právě vychází podzimní číslo e-leteru, přinášející informace pro bytová družstva a SVJ. Tématicky je nové číslo zaměřeno na rekonstrukce a trendy v úsporách. Poradí vám například jak si počínat, pokud se chystáte z vaší střechy vytvořit nový prostor ke komerčnímu užití. Nezapomíná ani na zateplení, které je stále velmi diskutovaným tématem a současně nabízí několik rad, jak správně rekonstruovat fasádu. Z oblasti financí se dozvíte jaký úvěr bude pro vás nejvhodnější a jak zateplit a vyhnout se navýšení fondu oprav. Pravidelné… celý článek »

Podzimní číslo časopisu Bydlet v panelu již v prodeji

Slunce pomalu slábne a my bychom měli naše domovy připravovat na rozmary podzimu. Letošní číslo časopisu Bydlet v panelu je však primárně zaměřeno na drobné úpravy interiéru. Do čela pozornosti se dostane především koupelna, ale také úložné prostory a kuchyně. Místa totiž v bytě není nikdy dost. Z větších rekonstrukcí se můžete nechat inspirovat proměnou dispozice třípokojového bytu. Z typického bytu na panelákovém sídlišti designéři vykouzlili pět funkčních a na míru upravených bytů pro různě velké rodiny. Pro ty, které zajímá více… celý článek »

Veletrhem FOR ARCH bude znít téma úspor

Stavitelé, developeři i majitelé nemovitostí horečně hledají cesty, jak co nejvíce omezit energetický „apetit“ svých staveb. Vrásky na čele jim přidělává i projednávaná legislativa, která chce rozšířit využití průkazů energetické náročnosti budov. Dřevostavbám, moderním trendům ve vytápění, alternativním zdrojům energie, úspornému vybavení domů, ale také ekologické recyklaci odpadu se bude věnovat podzimní stavební veletrh FOR ARCH, souběžné akce a doprovodný program. Nejvýznamnější česká událost v oblasti stavebnictví proběhne ve… celý článek »

Veletrh Tendence v novém kabátě

V termínu od 13. – 16. 9. 2012 se bude konat již 17. ročník veletrhu TENDENCE, který se nově profiluje jako jediný specializovaný veletrh v ČR se zaměřením pouze na obory: stolování, dekorace, bytové doplňky, bytový textil a dárky. celý článek »

Jak na nízkoenergetickou stavbu?

Chcete bydlet moderně a zbytečně neutrácet za energie? Novinky o nízkoenergetickém stavění, které hýbou současným světem stavebnictví, nabídne jako nosné téma letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH a souběžné tematické veletrhy. Architekty, projektanty, techniky, ale také širokou veřejnost každoročně láká tato tradiční přehlídka aktualit a trendů ze stavebního průmyslu. Nejinak tomu bude i letos, kdy v termínu 18. – 22. září zaplní prostory PVA EXPO PRAHA v Letňanech prezentace moderních technologií a nejnovějších výrobků v… celý článek »