Bytový architekt

Byt 13 příspěvků Poslední příspěvek:
KačKačena 8. 4. 2017 9.44

Ahoj,

prosím nemáte zkušenosti s nějaký dobrým bytových architektem nebo studiem? Chci zrekonstruovat byt 2+kk po babičce a sama si na to netroufnu. Uvítám konkrétní webovky, kde budou zajímavé proměny, i vaše příběhy :).

Díky, Kačka

Jiří Vrzal reaguje na: KačKačena 20. 4. 2017 12.22

Dobrý den,

architekt je umělec. Má nějaké cítění, smysl pro design, praktičnost. Umí více, nebo méně naslouchat lidem a plnit jejich přání. Architekt by měl být se svým klientem na "stejné vlně". Proto doporučuji navštívit několik bytových architektů a absolvovat první sezení. Každý Vám určitě rád ukáže svou dosavadní práci, která se Vám bude více, nebo méně líbit. A následně se pro jednoho rozhodnete - důležitý je osobní kontakt. My nabízíme také služby bytového architekta: http://www.panelreko.cz/navrh-od-architekta/indivi... . Popř. zde fotografie rekonstrukcí: http://www.panelreko.cz/gallery/all

S pozdravem,

Jiří Vrzal

pepe reaguje na: Jiří Vrzal 20. 4. 2017 14.11

Moc hezky se to čte pane Vrzale. A kam až jste ochoten za zákazníkem dojet z toho Kojetína?

Jiří Vzral reaguje na: pepe 28. 4. 2017 13.41

Dobrý den,

působíme v Praze a Českých Budějovicích. Můžeme přijet i do širšího okolí Prahy a Budějovic - vše závisí na domluvě.

Martina reaguje na: KačKačena 27. 4. 2017 13.53

Dobrý den,

za mě bych určitě doporučil služby tohoto studia: http://designline.cz/konzultace-s-bytovym-architek...

Za mě provedli úplně dokonalou práci.

KačKačena reaguje na: KačKačena 27. 4. 2017 23.52

Díky za inspiraci!

Dana reaguje na: KačKačena 28. 4. 2017 10.59

Ahoj,

před rokem jsme dělali rekonstrukci celého bytu 3+1. Taky jsme si na to netroufli, neuměla bych to ani navrhnout ani sladit. Ty peníze navíc, které jsme dali za kompletní návrh interiéru opravdu stojí za to, protože máme využité každé místo a cítíme se doma opravdu dobře, je to krásně útulné. Dělala nám to firma http://www.rimexol.cz/navrhy-interieru-a-realizace, mají pobočku v Olomouc a v Praze. Hodně se nás ptali, co máme rádi, jaké barvy, styly apod, pak udělali návrh a i realizace byla v termínu, který slíbili, což je dneska malý zázrak.

Simona reaguje na: KačKačena 3. 5. 2017 0.18

Ahoj Kačenko mám dobrou zkušenost s http://www.djsarchitecture.cz/projekty-domu mají moderní nadčasové stavby a mají také pobočku v Brně, jsou to milý a ochotní lidé.

Patriček reaguje na: KačKačena 25. 8. 2017 9.59

Nepíšeš odkud. Já jsem z Moravy a znám návrhy interiérů Brno . Ale firem je dobrých je mnoho. Protože si nenapsala ani cenovou škálu, tak se těžko doporučuje nějak na míru. Ale třeba pomůže moje doporučení. Jinak bych asi hledal na Google.

KačKačena reaguje na: Patriček 25. 8. 2017 11.17

Jsem ze Středočeského kraje :), ale myslím, že by studio mohlo být i Brna. K rekonstrukci jsem se ještě kvůli práci ještě nedostala, takže dotaz je stále aktuální.

Díky všem za tipy!

hanipokorna reaguje na: KačKačena 30. 8. 2017 15.18

Já mám dobrou zkušenost s Aretti (www.zakazkoveinteriery.cz). Jsou z Brna, ale vím, že dělali nějaké projekty v Praze, takže Středočeský kraj zvládají :o). Dělali mi návrh rekonstrukce 3+1 v paneláku a nakonec jsem si to od nich nechala i zrealizovat. Fakt šikovní.

Roman Holý reaguje na: KačKačena 7. 9. 2017 11.07

Já znám tyto lidi co dělají návrhy interiérů Brno. Asi jsou schopni realizovat i mimo Brno. Ale to je ideální se domluvit přímo s nimi. Já jsem nemohu říct na ně nic špatného. Nám udělali krásný návrhy bytu.

Luckaaaaaa reaguje na: KačKačena 19. 1. 2018 14.40

Ahoj,

také jsem nedávno rekonstruovala starý byt, který jsem zdědila po babičce. Původně jsem do toho chtěla jít na vlastní pěst, ale brzy se ukázalo, že to je nad moje síly. Nakonec mi známí doporučili, ať se zkusím obrátit na http://www.pwinterier.cz a rozhodně toho nelituji. To, co s bytem provedli bych si nedokázala představit ani v tom nejdivočejším snu. Mimo to i komunikace je s nimi skvělá. Já za sebe určitě doporučuji.

Partner sekce

Raiffeisen stavební spořitelna
Reagujete na původní dotaz: KačKačena

Ahoj,

prosím nemáte zkušenosti s nějaký dobrým bytových architektem nebo studiem? Chci zrekonstruovat byt 2+kk po babičce a sama si na to netroufnu. Uvítám konkrétní webovky, kde budou zajímavé proměny, i vaše příběhy :).

Díky, Kačka