Kvalitní kuchyně na míru v Praze?

Byt 118 příspěvků Poslední příspěvek:
sajmon (celkem příspěvků: 1) 8. 11. 2012 9.15

Pěkný den, rozhlížím se na internetu po firmě, která provádí kvalitní kuchyně na míru, máte někdo zkušenosti s Kuchyně na míru WoodPartner Praha? Práce uvedená v jejich fotogalerii mě rozhodně zaujala, ale neuškodila by i nějaká osobní reference :)

Pavel Kuna reaguje na: sajmon 8. 11. 2012 17.09

Ahoj, od woodpartner si nechal udělat kuchyni můj kamarád a musím uznat, že Kuchyně vypadá opravdu velice pěkně. Já sám si teď vybírám od koho si nechám svou kuchyni udělat a woodpartner je jedním z kandidátů :)

dexter reaguje na: Pavel Kuna 14. 11. 2012 19.06

ahoj, pokud si z prahy tak stejně jako Pavel doporučuji kuchyně na míru woodpartner. Jejich práce není až drahá jako cena značkových kuchyní a přitom mi přijde, že kuchyni udělají stejně ne-li lépe.

Dani reaguje na: dexter 28. 8. 2013 22.20

Taky není zas až tak kvalitní – nedodrželi termíny, materiál a v časovém presu šla kvalita dolů. Pak byl z jejich strany tlak na převzetí – byly tam závady, tak se to opravovalo a dodělávalo – šilo se horkou jehlou a bylo to znát.. už bych si je nevzala…

Monik Petrová reaguje na: sajmon 13. 11. 2012 11.39

Ahjoky, já mám celou kuchyň od STOPKA nábytek včetně spotřebičů. Mají tam luxusní kuchyně s italským designem. A hlavně to není žádný šunt, ale vydrží nám doma snad na vždy :)

Já reaguje na: Monik Petrová 19. 7. 2016 14.41

To je dost laciná reklama. Chtělo by to trochu kreativity.

Pavla reaguje na: sajmon 27. 3. 2013 10.09

Mě se zase líbí moderní kuchyně od Alnus. Stačí se podívat na jejich galerii http://www.alnus.cz/…yne-galerie/

prektik (celkem příspěvků: 5) reaguje na: sajmon 18. 4. 2013 15.47

Osobně máme zkušenost s kuchyněmi www.lamplota.cz. Doporučuji nahlédnout do jejich fotogalerie.

Michal Špalek reaguje na: sajmon 20. 4. 2013 11.27

Mám velice dobré zkušenosti s firmou Potrusil, která se zabývá výrobou kuchyní mnoho let. Doporučoval jsem tuto firmu už mnoha lidem a vždy byla spokojenost. Mrkněte na jejich web. [http://www.potrusil.cz/kuchyne]www.potrusil­.cz/kuchyne]

Lucie Růžičková reaguje na: sajmon 24. 4. 2013 13.51

Dobrý den, ze své zkušenosti mohu doporučit kuchyňské studio DIZ, perfektní jednání, ochotně reagovali na případné změny a kuchyň luxusní a za parádní cenu. http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/

Jana Marková reaguje na: sajmon 20. 5. 2013 9.40

Také jsem vybírala, od koho si koupím kuchyni. Nakonec jsem se rozhodla pro WoodPartner. Pracovníci byli příjemní a ochotně smontovali celou kuchyni. Pro ty co neznají tuto firmu je zde odkaz: http://kuchyne.woodpartner.cz/

Miloš Novotný reaguje na: sajmon 10. 7. 2013 15.02

Já jsem si nechal dělat kuchyni od Nadto Design a jsem spokojený. Původně jsem chtěl obyčejnou linku z Ikea:), ale manželka řekla ať zkusíme něco najít. Náhodou jsem našel desingové středisko Nadto design a trošku mě ukecali:) Opravdu jsme nakonec byli spokojení http://www.design-nadto.cz/kuchyne-na-miru koukněte se jim do fotogalerie.

Petr Polák reaguje na: sajmon 12. 3. 2014 9.07

Přibližně před rokem jsem řešil podobný problém, hledal jsem vhodnou firmu, která instaluje kuchyně na míru. Na internetu mě zaujala galerie firmy Nabastav (http://www.nabastav.cz/…ynske-linky/). Na základě toho jsem zvolil tuto společnost a vše bylo ok. Mohu říci, že fotky v galerii na jejich webu nejsou vůbec zkreslené.

Lenka Litovská reaguje na: sajmon 14. 3. 2014 12.16

Dobrý den, můj manžel nám nechal taky dělat kuchyň i ložnici u JP interiér. Dal na doporučení kamaráda, který zná p. Pyšna osobně. Byla jsem nejdřív skeptická, ale nakonec super, jsme hodně spokojeni. Odkaz na ně http://www.jpinterier.com/ nebo http://www.jpinterier.com/?…

Natalie Mokrá reaguje na: sajmon 11. 6. 2014 12.53

Nechte si udělat kuchyň u www.indiana-kuchyne.com. Já jsem si od nich nechala udělat kuchyň a jsem zpokojená. Cena byla dobrá, návrh realizace taky a s předáním nebyl také problém.

Katka Malá reaguje na: sajmon 28. 8. 2014 7.54

My jsme si nechali dělat kuchyň u firmy chalupa interiéry a jsme moc spokojení. Jsou až ze Zlína, ale myslím, že pro ně není problém dojet kamkoli po republice. Máme kuchyň už 3 roky a pořád je jak nová, absolutně žádný problém. A ceny mají taky velmi dobré.Tady je odkaz:www.chalupainteriery.cz

Jana Prachařová reaguje na: sajmon 7. 11. 2014 15.07

My máme výbornou zkušenost s kuchyněmi DIZ http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/ jsou precizní ochotní a rádi se s Vámi pobaví, jaká je vaše představa což se v téhle době hodně cení, že vás taky někdo poslouchá. My to ocenili hodně a doporučujeme všude, kde chodíme.

Karla reaguje na: sajmon 13. 11. 2014 10.22

Já jsem si s z deseti firem, které se zabývají kuchyněmi, vybrala tuto –

http:/www.kuchyne-nabytek.org

A jsem maximálně spokojená. 3 D návrhy dělají zdarma.

Karla reaguje na: sajmon 13. 11. 2014 10.24

Já jsem si s z deseti firem, které se zabývají kuchyněmi, vybrala tuto –

http://www.kuchyne-nabytek.org

A jsem maximálně spokojená. 3 D návrhy dělají zdarma.

Honza reaguje na: sajmon 23. 11. 2014 17.00

Máme doma kuchyň od firmy Olivieri – http://www.olivieripraha.cz/…cke-kuchyne/ Kvalita výrobků suprová a tomu odpovídá i cena, ale kdo chce kvalitu a pěknou kuchyň tak musí počítat s vyšší částkou

Roman Stromecek reaguje na: sajmon 19. 1. 2015 13.20

Dobrý den, kamarád v Praze mám od této firmy kuchyň a on i jeho žena jsou spokojeni. Já s manželkou máme kuchyň od Šíbra a jsme také nadmíru spokojeni http://www.kuchyne-sibr.cz/. Pokud si vyberete pořádně, tak si myslím, že je hodně firem, s kterýma budete spokojeni.

Dominika Veselá reaguje na: sajmon 29. 1. 2015 9.50

Dobrý den, mám od této firmy novou kuchyň a jsem s ní nadmíru spokojená. Překvapila mne příjemná cena. Za mě dávám 1*…

Karol (celkem příspěvků: 2) reaguje na: sajmon 9. 2. 2015 14.01

Výborné zkušenosti máme se studiem DIZ http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/. Dělají i nábytek na míru, jako vestavěné skříně, šatny apod. Všichni, kdo mají novou kuchyň v plánu, bych doporučila jedině tuto firmu. V minulosti jsme měli zkušenosti ještě se dvěma jinými studii což byla katastrofální zkušenost. Se studiem DIZ jsme díky jejich profesionalitě a zodpovědnému přístupu byli maximálně spokojeni. Doporučuji všem!

Karol (celkem příspěvků: 2) reaguje na: sajmon 9. 2. 2015 14.01

Výborné zkušenosti máme se studiem DIZ http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/. Dělají i nábytek na míru, jako vestavěné skříně, šatny apod. Všichni, kdo mají novou kuchyň v plánu, bych doporučila jedině tuto firmu. V minulosti jsme měli zkušenosti ještě se dvěma jinými studii což byla katastrofální zkušenost. Se studiem DIZ jsme díky jejich profesionalitě a zodpovědnému přístupu byli maximálně spokojeni. Doporučuji všem!

Karolína reaguje na: sajmon 12. 5. 2015 20.07

Z vlastní zkušenosti doporučuji kuchyňské studio Oresi, byla jsem tam velice spokojena s přístupem. Měli se mnou trpělivost a přitom na mě nijak netlačili. Návrh kuchyně se podařil na první pokus výborně. Řemeslníci dorazili v avizovaný čas, realizace montáže se jim podařila a ještě po sobě uklidili. Zkrátka to vše klaplo a z kuchyně mám radost.

Mišule reaguje na: sajmon 18. 11. 2015 13.08

Ahoj, máme velice dobré zkušenosti s firmou Pavlík, jsou ochotní a mají velice zajímavou nabídku i ceny. Tak bych touto cestou ráda doporučila všem dalším :-) Vyberete si moderní kuchyně - http://www.kuchyne-pavlik.cz/sluzba/moderni-kuchyne-na-miru i hodně dalsich jinych.

Tereza reaguje na: sajmon 3. 12. 2015 10.09

Ahoj, já doporučuju obejít víc studií a udělat si přehled, kdo co nabízí. Pak se lépe vybírá, kdy víš, co kde kdo nabízí

Zuzana reaguje na: sajmon 21. 12. 2015 20.18

Ahoj, my máme doma kuchyni od Oresi a můžu pochválit. Kuchyně je vymakaná do detailu, hodně úložných prostor a celkově je prakticky rozložená. Klidně doporučím.

Lenka Padrlová reaguje na: sajmon 11. 1. 2016 22.45

Dobrý den, kuchyň jsme zatím nerealizovali, nicméně přidávám alespoň kvalitní článek na téma Jak zařídit kuchyň který mi osobně pomohl urovnat si, jak dispozice využít, abych měla vše přehledně po ruce a později jsem nelitovala rozložení všech spotřebičů a zon v kuchyni. Snad někomu také pomůže a děkuji všem za typy na kuchyňská studia, budeme potřebovat :)

Linda8286 reaguje na: Lenka Padrlová 15. 3. 2016 11.38

Jak už tu bylo zmíněno výše, co se týká pražských realizací za rozumné ceny, za nás rozhodně rustikální kuchyně! :-) Prostě úžas a nádhera a dají se do ní promítnou všechny náročné představy..

Linda reaguje na: sajmon 24. 3. 2016 16.54

Ahoj, mám kuchyni dělanou od oresi z jejich řady dolti a já jsem maximálně spokojená, jak přístup slečny, který byl naprosto profesionální, tak i kvalita kuchyně. Než jsme si koupili pořádnou kuchyň tak jsme doma měli ještě takovou tu klasickou panelákovou hrůzu, tak nám to konečně doma dělá taky parádu.

Radim Nový (celkem příspěvků: 4) reaguje na: sajmon 20. 4. 2016 11.05

Ahoj :-) koukám, že tu má stejně jako já hodně lidí kuchyni od Oresi. Nechával jsem si jí dělat před třemi jsem s ní taky hodně spokojenej. Povrchová úprava odolává a vše funguje tak, jak má, až na dřez, kterej se teďka chystám vyměnit za novej. Rád bych si pořídil nějakej designovej nerezovej dvojdřez a četl jsem různý fóra, každej tvrdí trochu něco jinýho - například někdo tvrdí, že je lepší granitovej a naopak. To samý ohledně značky Franke / Teka. Asi budu nakupovat na Trendo.cz, kde jsem našel hodně značkovejch dřezů, jak nerezovejch tak granitovejch a teďka mám trochu dilema, kterej vybrat. Má tu někdo, prosím, zkušenost s nerezovým/granitovým dvojdřezem od Franke nebo Teka?

Radim Nový (celkem příspěvků: 4) reaguje na: Radim Nový 21. 4. 2016 14.47

Tak jsem nakonec koupil granitovej Franke přes jejich novej eshop . Kdyby s nim bylo něco v nepořádku, tak dám vědět :-)

Kája reaguje na: Radim Nový 4. 5. 2016 9.38

Franke jsme taky kdysi měli a vydržel celkem dlouho... Asi před rokem jsme předělávali kuchyň, kterou jsme si naplánovali v Ikea a měli jsme už koupený a připravený Blanco nerez a jsme s ním taky spokojení i vzhledem k ceně. A koukám, že ty ceny jsou na těch E-shopech dost podobné...

Teny reaguje na: Radim Nový 1. 4. 2017 15.09

Já jsem si taky kupoval granitový dřez, akorát teď už nevím, co je to přesně za tip.

Hodně se mi líbí to, kolik tipů granitu vlastně existuje: https://eshop-alveus.cz/content/8-granitove-drezy, fakt bych to doposud nevěděl kdybych nemusel kupovat nový.

Mikulec reaguje na: sajmon 2. 5. 2016 10.13

Já teďka párkrát nakupoval přes Dobrá Cena, kde najdeš všechny známý značky, celý sety i s bateriema atd. Spokojenost ;-)

Marie.g reaguje na: sajmon 14. 5. 2016 11.24

Zdravím. My jsme si nechali kuchyni udělat od firmy Lebon. A můžu říct, že jsem hodně spokojená. Takže doporučuji zvážit. O firmě na kterou se ptáte jsme totiž také dlouho uvažovali, ale více se nám líbil přístup lidí z Lebon, takže jsme nakonec zvolili je. :)

Alexander54 reaguje na: Marie.g 30. 6. 2016 13.47

Zdravím, mohu se zeptat jakou kuchyń od Le Bon jste zvolili? My uvažujeme o kuchyni VIPP.

Mikuláš reaguje na: Marie.g 9. 12. 2017 15.07

koupili jsme si s manželkou nový byt v Praze a chceme si udělat hezkou a opravdu kvalitní kuchyni dle našich přání. Myslíte že by jste nám mohli doporučit nějakou firmu, společnost, kohokoliv kdo nám udělá kuchyni na míru?

Partner sekce

Raiffeisen stavební spořitelna
Reagujete na původní dotaz: sajmon

Pěkný den, rozhlížím se na internetu po firmě, která provádí kvalitní kuchyně na míru, máte někdo zkušenosti s Kuchyně na míru WoodPartner Praha? Práce uvedená v jejich fotogalerii mě rozhodně zaujala, ale neuškodila by i nějaká osobní reference :)