DPFO 2017 Příloha č.2

Finance 3 příspěvků Poslední příspěvek:
Miki Viki 11. 1. 2018 17.04

Pokud mám jen příjem z pronájmu v DPFO 2017 Příloha č.2, mohu si v DPFO odečíst
ř.64 písm. a) zákona (základní sleva na poplatníka) v částce 24.840,- nebo se mě to jako pouze pronajímatele bez jiných příjmů netýká? Děkuji

Pavel (celkem příspěvků: 761) reaguje na: Miki Viki 12. 1. 2018 10.43

Miki,

základní sleva na dani podle § 35ba)/1/a ve výši 24 840 Kč platí pro všechny poplatníky fyzické osoby.

Hezký den!

Miki Viki reaguje na: Pavel 12. 1. 2018 12.43

Díky Pavle. Miki


Partneři sekce

Raiffeisen stavební spořitelna Československá obchodní banka Modrá pyramida stavební spořitelna
Reagujete na původní dotaz: Miki Viki

Pokud mám jen příjem z pronájmu v DPFO 2017 Příloha č.2, mohu si v DPFO odečíst
ř.64 písm. a) zákona (základní sleva na poplatníka) v částce 24.840,- nebo se mě to jako pouze pronajímatele bez jiných příjmů netýká? Děkuji