Partners recenze

Finance 11 příspěvků Poslední příspěvek:
KarelKunc 28. 12. 2017 21.24

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s touto poradenskou firmou. Mám mít nezávaznou schůzku s poradcem a chtěl bych vědět na co se mám připravit a jestli vám dokázali dobře poradit. Děkuji za vaše zkušenosti a názory alespoň si rozšířím obzory.

Marty reaguje na: KarelKunc 4. 1. 2018 12.05
A můžu se zeptat z jakého důvodu máte schůzku? My měli respektive máme hypotečního poradce kvůli baráku a všechno je v pohodě. Asi to bude i o tom na jakého narazíte a co očekáváte.
KarelKunc reaguje na: KarelKunc 9. 1. 2018 14.09

Chtěl bych si uzavřít životní pojištění. Mám náročnější zaměstnání. Kolega v práci mi řekl ať jdu do toho taky, že ho má taky uzavřené, ale už to hodně let zpátky a já sháněl nějakého člověka který by mi s tím pomohl. Potom co jsem četl, že se může stát když máte tu pojistku špatně uzavřenou to chci raději od někoho kdo tomu rozumí.

KačKačena reaguje na: KarelKunc 11. 1. 2018 11.18

A proč řešíte životní pojistku na bydlícím portále?

KarelKunc reaguje na: KarelKunc 11. 1. 2018 15.02

Omlouvám se, nedostatečně jsem se vyjádřil souvisí to s hypotékou proto jsem to sem dal. Chci zařídit životní pojištění kvůli tomu, že jsem měl nějaké problémy v bance se schválením hypotéky. Kvůli riziku, že bych nebyl schopný to splácet při nějakém problému, proto bych chtěl od někoho pomoci. Abych tomu předešel. Pro mě je teď vyřízení té pojistky na prvním místě.

Lukáš Matoška reaguje na: KarelKunc 26. 1. 2018 11.31

Já mám s nimi zkušenost dobrou. Bývaly spolužák z vysoké školy se mi ozval před lety, který u nich začal podnikat a zkusil jsem si sním jít sednout a bylo to docela dobré na první schůzku. Musíte si to vyzkoušet sám, jestli vám ten člověk vůbec bude sednout, pak uvidíte.

KarelKunc reaguje na: Lukáš Matoška 9. 2. 2018 9.44

Děkuji Lukáši za reakci. Něco jsem si početl i na jiných portálech a rady zněli podobně. Schůzku plánuji na 13.2. teď v uterý abych si udělal vlastní obrázek jak sám píšete. Mohu se zeptat jak často se scházíte?

Lukáš Matoška reaguje na: KarelKunc 23. 2. 2018 10.21

Řekl bych, že je to podle potřeby. Stalo se, že se i ozval i sám abychom se podívali jestli se něco nezměnilo a tak, ale říkám je to podle potřeby. Naposledy jsme měly schůzku někdy v listopadu.

Marián reaguje na: KarelKunc 8. 3. 2018 13.11

Dobrý den, mohl bych se zeptat Karle kde jste sehnal kontakt?

KarelKunc reaguje na: Marián 15. 3. 2018 9.20

Měl jsem ho na doporučení do toho kolegy z práce jak jsem již psal on už sním spolupracuje delší dobu, tak mi dal kontakt a já jsem mu sám zavolal. Kdyby jste měl zájem tak vám můžu dát nějaký email nebo telefon, podle toho odkud tedy jste.

Jakub reaguje na: Marián 15. 3. 2018 12.46

Já osobně mám s Partners nulovou zkušenost, ale ve studentských letech jsem byl já i mnozí mí spolužáci lákáni do této společnosti s vidinou velkého výdělku. Názor na ně nemám dobrý - ale je to pouze má empatie, háži je do jednoho koše s OVB, apod.

Ve financích se vyznám, jelikož jsem je vystudoval a věnuji se i nyní a pro případné přímé rady se spojím se známým, který dělat finančního poradce na vlastní noze více jak 10 let - určitě ho doporučuji.

Závěrem - Partners proč ne, ale bych byl obezřetný - záleží na koho narazíte. Srovnal bych to s AAA ... mnozí na ně nedají dopustit, mnozí nechtějí slyšet ani název této společnosti - prostě je to případ od případu a na koho narazíte.

Partneři sekce

Raiffeisen stavební spořitelna Československá obchodní banka Modrá pyramida stavební spořitelna
Reagujete na původní dotaz: KarelKunc

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s touto poradenskou firmou. Mám mít nezávaznou schůzku s poradcem a chtěl bych vědět na co se mám připravit a jestli vám dokázali dobře poradit. Děkuji za vaše zkušenosti a názory alespoň si rozšířím obzory.