nové stanovy SVJ a sbírka listin

Legislativa 3 příspěvků Poslední příspěvek:
Radoslav Nováček 3. 1. 2017 11.41

Platí povinnost posílat nové stanovy svj do sbírky listin?

Pavel (celkem příspěvků: 506) reaguje na: Radoslav Nováček 3. 1. 2017 12.27

Ano, viz § 66/a zákona č. 304/2013 Sb..

Hezký den!

 Mgr. Jan Eisenreich (celkem příspěvků: 15) reaguje na: Radoslav Nováček 4. 1. 2017 8.45

Dobrý den, ano, tato povinnost stále platí. Je dána zákonem o veřejných rejstřících.

S pozdravem

Jan Eisenreich

Právník z portálu www.zmenastanov.cz

 Spolupracující odborník

Partneři sekce

Raiffeisen stavební spořitelna Dostupnyadvokat.cz
Reagujete na původní dotaz: Radoslav Nováček

Platí povinnost posílat nové stanovy svj do sbírky listin?