změna názvu SVJ

Legislativa 3 příspěvků Poslední příspěvek:
Hříbalová H. 2. 1. 2017 10.55

Změna názvu SVJ - týká se každého SVJ a platí, že poslední termín byl do konce roku 2016? Zaspali jsme :(

Pavel (celkem příspěvků: 567) reaguje na: Hříbalová H. 2. 1. 2017 11.10

Paní Hříbalová,

nic jste nezmeškali. Název starých SVJ se nemusí měnit a to hned ze dvou důvodů:

1) § 3042 druhá věta

2) zákon č. 460/2016 Sb., Část první, Čl. II/6.

Hezký den!


Hříbalová H. reaguje na: Pavel 2. 1. 2017 12.59

Tak to se nám ulevilo. Děkuji Vám za odpověď.

Partneři sekce

Raiffeisen stavební spořitelna Dostupnyadvokat.cz
Reagujete na původní dotaz: Hříbalová H.

Změna názvu SVJ - týká se každého SVJ a platí, že poslední termín byl do konce roku 2016? Zaspali jsme :(