přestavba půdy

Rekonstrukce domu 3 příspěvků Poslední příspěvek:
Jaromír Vraštil 29. 11. 2016 11.12

Dobrý den

v bytovém domě - společenství vlastníků - vlastním půdu, která v patře navazuje na můj byt.

Nyní chci půdu přestavět - rozšířit o obytné prostory a spojit k bytové jednotce.

jaké povinnosti pro mne vyplývají?

moc děkuji za informaci

Pavel (celkem příspěvků: 506) reaguje na: Jaromír Vraštil 29. 11. 2016 12.57

Jaromíre,

předpokládám, že skutečně vlastníte půdu jako jednotku zapsanou v KN.

Z hlediska soukromého práva budete potřebovat souhlas shromáždění podle § 1 208/f/4 NOZ.

Určitě se vyplatí zeptat na stavebním úřadu, co požadují z hlediska stavebního zákona. Výklady stavebního zákona se úřad od úřadu liší.

Hezký den!

Jaromír Vraštil reaguje na: Pavel 30. 11. 2016 14.01

Moc děkuji

vykonám

J.

Partneři sekce

Raiffeisen stavební spořitelna Izoltechnik Vekra okna
Reagujete na původní dotaz: Jaromír Vraštil

Dobrý den

v bytovém domě - společenství vlastníků - vlastním půdu, která v patře navazuje na můj byt.

Nyní chci půdu přestavět - rozšířit o obytné prostory a spojit k bytové jednotce.

jaké povinnosti pro mne vyplývají?

moc děkuji za informaci