Profil odborníka Ing. Zdeněk Petr

 • Ing. Zdeněk Petr
 • Registrace: 16. 6. 2016
 • Role: spolupracující odborník,
 • Ing. Zdeněk Petr patří mezi odborníky v oblasti realitního poradenství a problematiky SVJ. Po absolvování vysokoškolského studia na ČZU v Praze úspěšně zakončil specializační studium Oceňování nemovitostí na Institutu oceňování majetku při VŠE v Praze zakončené závěrečnou komisní zkouškou. Při širokém spektru realitních činností a služeb je klíčovým bodem správné nastavení ceny, ve které tkví úspěšnost a rychlá realizace obchodu. Správné stanovení ceny je nejčastější objednávanou službou poradenství.

  Více než pětiletá praxe zajistila Ing. Petrovi dokonalou znalost problematiky BD a SVJ. Společně s týmem odborníků ze společnosti RAK CZ a.s., odborníky na nemovitosti působící na realitním trhu již od roku 1990, provádí vlastníky celým procesem od vzniku a založení SVJ, a to od A-Z. Radí v přípravné fázi se správným formulováním, navrhuje obsah, konzultuje, finalizuje, představuje, účastní se zasedání shromáždění a je součástí oddělení Správy nemovitostí, která zajišťuje komplexní servis se správou, provozem a údržbou nemovitostí, a to včetně pronájmu a prodeje.

  Se zástupci BD a SVJ se v rámci konzultací, příprav, jednání, účasti na zasedání shromáždění a funkcí profesionálního předsedy SVJ spolupracuje již od roku 2011.

  Setkat se s ním můžete i v pravidelném periodiku Rakův svět nemovitostí, řadě odborných článků a komentářů, zaměřených na problematiku realitního poradenství.

  Kontakt:
  Ing. Zdeněk Petr
  Senior poradce
  petr@rak.cz
  224 810 045
  www.rak.cz

Uživatel byl zmíněn v těchto článcích: