E-letter

Nejnovější vydání (listopad 2016)

E-letter Okolobytu.cz

Není náhodou, že se v tomto čísle e-letteru více věnujeme energiím. Zejména v zimní sezóně máme nejvíce možností, jak jejich spotřebu snížit. S energiemi – konkrétně se spotřebou tepla na vytápění – souvisí i změny v rozúčtování, které platí již od počátku letošního roku. Jsou natolik významné, že mají své místo mezi nejdůležitějšími událostmi roku 2016, které se dotýkají SVJ.

Obsah vydání

  • Zjednodušení odběru tepla díky zákaznickému portálu
  • Připojte se k moderní sousedské komunitě
  • Při stěhování si pohlídejte dodávky energií
  • Topíte v bytě akumulačkami? Kolik dnes zaplatíte za jejich provoz?
  • Jaké důležité změny přinesl rok 2016 v bydlení?
  • Odečty letošní spotřeby tepla a vody v našich bytech začínají. Co bychom měli vědět?

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.