E-letter

Nejnovější vydání (říjen 2017 speciál)

E-letter Okolobytu.cz

Pro podzimní speciál našeho e-letteru Okolobytu.cz bylo jasnou volbou téma vytápění. Začíná nová topná sezóna a i když se vyúčtování za rok 2017 dotkne jen několika málo měsíci, stále ještě máme možnost své výdaje za teplo ovlivnit, případně si dopřát více komfortu. Také připomínáme, že již v průběhu nejbližších týdnů začínají roční odečty spotřeby tepla a vody.

Obsah vydání

  • Energetická studie pomáhá vlastníkům bytových domů šetřit desítky i stovky tisíc korun
  • Dálkový odečet vody a tepla chrání soukromí a naplňuje již dnes vizi EED
  • Proč bychom právě nyní měli uvažovat o výměně starých akumulaček za nové?
  • Topná sezóna začíná – s těmito jednoduchými tipy ušetříte!
  • Je nejvyšší čas na údržbu topení. Co všechno byste neměli zapomenout zkontrolovat?

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.