E-letter

Nejnovější vydání (červen 2017)

E-letter Okolobytu.cz

Léto je tady, ale problematika kolem bytových družstev a SVJ dovolenou nemá. Znepokojení vyvolal v červnových dnech požár výškové budovy v Londýně. Jaká je situace v českém prostředí? Navržený zateplovací systém musí splňovat základní požadavky na požární bezpečnost. Co byste odpověděli na otázku, jestli doma nemáte štěnice, rusy nebo blechy? Rozhodně byste se ohradili, ale situace se může ze dne na den změnit. Jak proti nevítaným obyvatelům vašeho bytu bojovat?

Obsah vydání

  • Z vašich dotazů: Jaká je lhůta, během které musím podat reklamaci vyúčtování?
  • Vaše dotazy: Jak se řeší ztráta čipu v bytovém domě?
  • Kontrolní vodoměr se zaplatí téměř okamžitě. Doporučení pro SVJ: Neplaťte vodárně zbytečně peníze navíc!
  • Jak vyhubit štěnice a šváby v bytě? Tohle sami nezvládnete!
  • Zateplení bez rizika masivního požáru

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.