E-letter

Nejnovější vydání (únor 2017)

E-letter Okolobytu.cz

Máme před sebou hodně „horké“ období. Co nás nejvíce zajímá? Je to daňová povinnost v SVJ a blížící se rozúčtování nákladů na teplo a vodu. Oběma tématům se budeme věnovat. Zejména rozúčtování, které je letos poprvé podle nových pravidel, by mohlo některé vlastníky dostat do nepříjemné situace vysokých nedoplatků. Na snížení provozních nákladů je už pochopitelně pozdě, je ale ještě čas jim nové podmínky více vysvětlit a předejít tak zbytečným stížnostem a žádostem o přezkoumání rozúčtování.

Obsah vydání

  • Jak zvýšit bezpečnost v bytovém domě?
  • Na aktuální téma: SVJ a daňové přiznání
  • Komentujeme: ​Právo nahlížet a dostat informace
  • Zaznamenali jsme pro vás
  • ​Semináře pro SVJ a BD aktuálně míří do Hradce Králové a Pardubic
  • ​Co naleznete v prvním letošním vydání Okolo bytu? Již jej odebíráte?
  • Zateplení štítové stěny v původní tloušťce již dnes není dostačující
  • Komentujeme: Neumožnění odečtů vody

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.