E-letter

Nejnovější vydání (leden 2018 speciál)

E-letter Okolobytu.cz

Nový rok se teprve rozjíždí a už je zde několik aktuálních informací, které jsme připravili do našeho lednového speciálu. Současně již pro vás připravujeme i obvyklé první vydání našeho e-letteru, včetně oblíbených komentářů k vybraným diskusím z našeho fóra, který najdete ve své e-mailové schránce koncem února.

Obsah vydání

  • Víte, že při vytápění z centrálního zdroje tepla lze ušetřit až 20 % nákladů?
  • Nové semináře Akademie pro bytové domy 2018 pomáhají řešit řadu aktuálních témat
  • Je vyhlášena 78. výzva IROP energetické úspory v bytových domech III

Přihlášení k bezplatnému odběru

Chcete-li e-letter Okolo bytu automaticky dostávat do své elektronické pošty, vyplňte alespoň svoji e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „Přihlásit se k odběru e-letteru“. Na vámi zadaný e-mail přijde v krátkém intervalu zpráva s odkazem, na který je nutné kliknout pro ověření vašeho přihlášení. Po potvrzení registrace zašleme do vaší e-mailové schránky odkaz na aktuální vydání e-letteru.

O e-letteru Okolo bytu

Informace vztahující se k rekonstrukcím, financování, opravám, legislativním předpisům a jejich změnám a řadu dalších naleznete v e-letteru Okolo bytu (dříve Pro bytová družstva a SVJ), který pravidelně vychází již od listopadu 2007. E-letter je určen především pro potřeby malých bytových družstev a sdružení vlastníků, informace v něm obsažené ale využijí všichni, kteří se zajímají o oblast bydlení.

E-letter pravidelně rozesíláme – zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků – na e-mailové adresy bytových družstev, SV a dalších registrovaných odběratelů, a to pětkrát ročně, vždy 25. února, 25. dubna, 25. června, 25. září a 25. listopadu. V případě důležitých událostí či změn (dotační programy, legislativa…) vydáváme speciální čísla zaměřená na dané téma mimo tuto řadu.

Registrovaní uživatelé portálu Okolobytu.cz dostávají e-letter automaticky. Jeho odběr mohou po přihlášení ke svému uživatelskému účtu kdykoli zrušit v nastavení osobního profilu.